Poznajcie majtki IRENA. Nazwałyśmy je na cześć „gorszycielki” Ireny Krzywickiej, feministki, propagatorki świadomego macierzyństwa i edukacji seksualnej.

Majtki są częścią konceptu G’rls ROOM. Zostały zaprojektowane i wykonane w Warszawie z łódzkich materiałów – uszyte z grubej elastycznej dzianiny (95% bawełny, 5% elastanu) i zaopatrzone w szeroką gumkę w pasie, aby otulić ciało, a jednocześnie są wysoko podkrojone, więc poczujecie się w nich – mamy nadzieję – zmysłowo i zarazem komfortowo. Zostały ozdobione komputerowym haftem przez warszawskiego rzemieślnika, pana Michała. 

Jak interpretujemy hasło SELFTRUST

Uważamy, że każda (ale i każdy!) z nas wie najlepiej, co jest dla niej dobre. Czasem jednak presja otoczenia czy kulturowy przekaz, z którym się stykamy, mogą osłabiać tę pewność. Chciałybyśmy, żeby w takich chwilach hasło „Selftrust” przypominało Wam, że zawsze macie prawo do podejmowania decyzji w zgodzie ze sobą, do wyboru i obrony swoich przekonań, do kształtowania życia na własnych zasadach. Pamiętajcie też, o dbaniu zarówno o umysł, jak i ciało. Bądźcie dobre dla siebie. A przede wszystkim: zaufajcie sobie.

Majtki pakujemy w bawełniany woreczek – ręcznie wykonany przez panią Anię, mamę naszej redaktorki naczelnej – z autorskim cipkowym haftem, który jest symbolem tego, że każda cipka jest inna.

Tabelka z rozmiarami:

rozmiar

REWELACYJNY

FANTASTYCZNY

WSPANIAŁY

CUDOWNY

ZJAWISKOWY

szerokość
na płasko

ok. 2829 cm

ok. 3031 cm

ok. 33–34 cm

ok. 36,5–37,5 cm

ok. 38,5–39,5 cm

długość całkowita

ok. 28,5–29 cm

ok. 29–29,5 cm

ok. 30 cm

ok. 32–33 cm

ok. 33 cm

wysokość boku

ok. 8–9 cm

ok. 8–9 cm

ok. 8,5–9 cm

ok. 11 cm

ok. 11 cm

***

Jak dbać o majtki Irena, aby służyły Wam jak najdłużej?

Najlepiej prać je ręcznie szarym mydłem w niewielkiej ilości ciepłej wody. Można też wyprać je pralce, najlepiej wybierając tryb delikatny lub ręczny, a maksymalną temperaturę ustawiają na 30-40°C.

Jeżeli majtki zabrudzą się krwią, np. menstruacyjną, trzeba przemyć je zimną wodą, delikatnie pocierając – najlepiej wtedy, kiedy plama jest jeszcze świeża. Jeśli plama jest już

stara lub nie schodzi z łatwością, można użyć szarego mydła. Warto pamiętać, że ciepła woda utrwala plamy z krwi.

Jeżeli na majtkach pojawi się dziurka, najlepiej zaszyć ją od razu, aby się nie powiększyła, i nosić majtki dalej.

***

Cena majtek Irena: 79 PLN

Na cenę majtek składa się:

*koszt materiałów - 10%

*koszt haftu - 5%

*koszt woreczka - 5%

*koszt szwalni - 35%

*zarobek G’rls ROOM - 45%

Nie tylko dzielimy się naszą interpretacją haseł, lecz także same wystąpiłyśmy w sesji, aby wzmocnić siłę naszego przekazu. Chciałyśmy pokazać, że nasze majtki powstały z myślą o „zwyczajnych dziewczynach”, jakimi się czujemy, i że każda z nas może zdefiniować zaproponowane przez nas slogany po swojemu.

Kampanię majtek Irena stworzyła dla nas Magda Domagała, współpracująca z nami od dawna fotografka, autorka m.in. okładki drugiego numeru „G’rls ROOM”.

***

Termin realizacji zamówienia: 5-10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty

Sposób dostawy: list polecony ekonomiczny lub priorytetowy

Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie redakcji w Warszawie po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru

W sprawach związanych z zamówieniami prosimy o kontakt z Matyldą Szempruch: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

MAJTKI IRENA / SELFTRUST
Price range : 69.00 PLN to 79.00 PLN
Rozmiar: