Mamy przyjemność poinformować, że nasze majtki wracają w ulepszonej, ciałołopozytywnej i sekspozytywnej formie w odpowiedzi na wasze prośby! Poznajcie model IRENA w przyjaznych rozmiarach: rewelacyjnym, fantastycznym, wspaniałym, cudownym i zjawiskowym. 

Pierwsze majtki G'rls ROOM powstały w limitowanej ilości w związku z naszą zbiórką crowdfundingową latem 2017 roku na wydanie kolejnych numerów naszego magazynu. Kiedy wszystkie się rozeszły, do nas nadal spływały pytania o nie. Ponieważ nam też się marzyły porządne bawełniane gacie, zrobione od A do Z po naszemu w Polsce, postanowiłyśmy raz jeszcze podejść do tematu. Trochę czasu nam zajęło, aby wypracować odpowiedni model i znaleźć wykonawców. Wreszcie jednak są, a właściwie jest pierwszy model, bo zdajemy sobie sprawę, że nie będzie on odpowiadał preferencjom Was wszystkich. 

Majtki IRENA, nazwane na cześć „gorszycielki” Ireny Krzywickiej – feministki, propagatorki świadomego macierzyństwa i edukacji seksualnej, zostały uszyte w Warszawie z łódzkich materiałów (95% bawełny i 5% elastanu) i zaopatrzone w szeroką gumkę w pasie. Zdobi je komputerowy haft wykonany przez warszawskiego rzemieślnika, pana Michała. 

Ponieważ w G’rls ROOM celebrujemy pozytywne podejście do seksualności i cielesności, chciałyśmy stworzyć bieliznę nie tylko wygodną i zmysłową, lecz także niosącą ważne przesłania. Dlatego na majtkach znajdziecie hasła:

LOVE YOUR PUSSY: Zachęcamy do zaprzyjaźnienia się ze swoimi cipkami. Do nazywania ich po swojemu. Do regularnego ich oglądania, aby je oswoić i sprawdzić ich stan zdrowia. Do docenienia przyjemności, której może dostarczyć ciało. I celebrowania kobiecej seksualności bez poczucia wstydu. Wierzymy, że droga do czerpania radości i satysfakcji z seksu, ale i wielu innych obszarów życia, zaczyna się od dogłębnego poznania siebie, swoich potrzeb, swojego ciała – dlatego warto pokochać swoją cipkę!

4 grls room majrki majrki irena girls room ask me tender selftrust

6 grls room majrki majrki irena girls room ask me tender selftrust

SELFTRUST: Uważamy, że każda (ale i każdy!) z nas wie najlepiej, co jest dla niej dobre. Czasem jednak presja otoczenia czy kulturowy przekaz, z którym się stykamy, mogą osłabiać tę pewność. Chciałybyśmy, żeby w takich chwilach hasło „Selftrust” przypominało Wam, że zawsze macie prawo do podejmowania decyzji w zgodzie ze sobą, do wyboru i obrony swoich przekonań, do kształtowania życia na własnych zasadach. Pamiętajcie też, o dbaniu zarówno o umysł, jak i ciało. Bądźcie dobre dla siebie. A przede wszystkim: zaufajcie sobie.

3 grls room majrki majrki irena girls room ask me tender selftrust

7 grls room majrki majrki irena girls room ask me tender selftrust

ASK ME TENDER: Dobry seks to dla nas przede wszystkim seks konsensualny, za zgodą wszystkich zaangażowanych. Zgoda – pytajcie o nią i pamiętajcie, że powinna być jasno wyrażona, niezależnie od tego, czy dochodzi do zbliżenia między osobami będącymi w związku, czy spotykającymi się bez zobowiązań – to podstawa. Poprzez hasło „Ask me tender” chcemy przypomnieć o tym, by zawsze o zgodę pytać, szanować cudzą odmowę, jak i podkreślić, jak ważna jest komunikacja w relacjach, mówienie o swoich potrzebach i stawianie granic. Wierzymy też, że słowa mogą być podniecające, kuszące,  budujące intymność. Dlatego warto przywiązywać do nich wagę.

2 grls room majrki majrki irena girls room ask me tender selftrust

8 grls room majrki majrki irena girls room ask me tender selftrust

Jesteśmy zdania, że dzięki zadawaniu pytań i szczerym rozmowom seks staje się lepszy, bardziej satysfakcjonujący dla wszystkich zaangażowanych. I wcale nie pozbawia naszych kontaktów intymnych magii, romantyczności, spontaniczności czy pikanterii, wręcz przeciwnie. Pytajmy siebie samych i innych o to, na co mamy lub mają ochotę, co lubią etc. Razem podejmujmy decyzje o antykoncepcji, róbmy regularnie badania pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową. Niech seksrozmowy wejdą nam w krew!

 

Nie tylko dzielimy się naszą interpretacją haseł, lecz także same wystąpiłyśmy w sesji, aby wzmocnić siłę naszego przekazu. Chciałyśmy pokazać, że nasze majtki powstały z myślą o „zwyczajnych dziewczynach”, jakimi się czujemy, i że każda osoba może zdefiniować zaproponowane przez nas slogany po swojemu.

Wideo i zdjęcia majtek Irena wykonała dla nas Magda Domagała, współpracująca z nami od dawna fotografka, autorka m.in. okładki drugiego numeru „G’rls ROOM”.

 

* majtkowe fakty* 

Ważne było dla nas przyjazne podejście do rozmiarówki. Wprowadzamy na początek 5 rozmiarów majtek, a ich nazwy – rewelacyjny, fantastyczny, wspaniały, cudowny i zjawiskowy – mają zachęcać do celebrowania swojego ciała i jego wymiarów.

 

rozmiar girls room majtki majtki irena selftrust ask me tender

 

Majtki pakujemy je w bawełniany woreczek – ręcznie wykonany przez panią Anię, mamę naszej redaktorki naczelnej – z autorskim cipkowym haftem, który jest symbolem tego, że każda cipka jest inna.

Cena majtek Irena: 79 zł

Majtki można kupić w sklepie G’rls ROOM: girlsroom.pl/grls/sklep-online, gdzie znajdziecie dokładne wymiary i opisy. 

Pojawią się również na wydarzeniu Niech Żyją Dziewczyny 3 by Zwykłe Życie, które odbędzie się 9 lutego w warszawskim Muzeum Etnograficznym przy ulicy Kredytowej 1:

https://www.facebook.com/events/750911715289745/

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez G'rls ROOM magazine (@grls_room)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez G'rls ROOM magazine (@grls_room)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez G'rls ROOM magazine (@grls_room)

FOTO x WIDEO: Magda Domagała dla G'rls ROOM