Julia Pietrucha – dziewczyna z ukulele, która rozkochała w sobie Polaków i Polki. Właśnie trwa jej wiosenna trasa koncertowa nosząca tytuł From the Seaside 2. Jesteśmy na półmetku akustycznych spotkań z materiałem pochodzącym głównie z drugiego albumy artystki. Gdzie jeszcze zobaczycie i posłuchacie Julii? I jak wygrać bilety na jej koncerty?

Choć Julia Pietrucha zaczynała swoją artystyczną karierę jako aktorka, to zawsze najbliżej było jej do muzyki. Nic dziwnego, że kiedy wystartowała ze swoim solowym albumem „Parsley”, zaczęliśmy Julię kojarzyć przede wszystkim jako wokalistkę. Nastrojowe, przepełnione emocjami utwory idealnie wpisał się w nasze muzyczne potrzeby.

Wiosenna trasa, w którą ruszyła artystka, jest wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że stanowi powrót Pietruchy na scenę po urlopie macierzyńskim. Przede wszystkim koncerty odbywają się w pieczołowicie wyselekcjonowanych miejscach: obiektach teatralnych i filharmonijnych, które świetnie podkreślają kameralną, intymną atmosferę spotkań artystki i jej kilkuosobowego zespołu z publicznością. 

Dziś (26.03) Julia Pietrucha pojawi się w pięknej Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Następnie odwiedzi Poznań i Katowice. W prima aprilis koncertować będzie w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, która kilka lat temu przeszła gruntowny remont. Wyjątkowo zapowiada się również koncert w Lublinie (02.04), w tamtejszej Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego założonej 1944 r. 

Polecamy te spotkania i z radością im matronujemy!

 

JULIA PIETRUCHA – FROM THE SEASIDE 2 – co nas jeszcze czeka:

26.03 – Bydgoszcz / Filharmonia Pomorska

27.03 – Poznań / Aula UAM

31.03 – Katowice / Katowice Miasto Ogrodów

01.04 – Rzeszów / Filharmonia Podkarpacka

02.04 – Lublin / Filharmonia Lubelska

06.04 – Kraków / Opera Krakowska

07.04 – Olsztyn / Filharmonia Warmińsko-Mazurska

 

KONKURS!

Mamy dla Was bilety! Podwójny na koncert w Katowicach i taki sam na koncert w Lublinie. Co zrobić, aby je zdobyć? Napiszcie, jaki tytuł nosi drugi album Julii Pietruchy! Na Wasze maile czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy (27.03) do końca dnia. Zatytułujcie je słowem KONCERT, a w treści podajcie odpowiedź, jak i miasto, w którym chcielibyście się wybrać na spotkanie z artystką.

1 Julia Pietrucha  

Fot. materiały prasowe