Perilla to polska marka bielizny, która może pochwalić się zarówno świetnym wykonaniem, jak i odważnymi, oryginalnymi projektami. Sprawdźcie nasze typy

Już pierwsza styczność z produktami Perilli to zmysłowa przyjemność. Zaczyna się od rozpieszczenia wzorku. Projekty od łódzkiej marki przyciągają uwagę ciekawymi fasonami, porządnym wykonaniem i finezyjnymi detalami. Z jednej strony pojawiają się tu delikatne koronki, nieoczywiste transparentności, subtelne, dziewczęce wstążki. Z drugiej jest i miejsce na o wiele bardziej śmiałe projekty, przywodzące na myśl BDSM-ową estetykę, podaną jednak w nowoczesnej, minimalistycznej formie. Po oglądaniu przychodzi czas na kolejną przyjemność, tym razem związaną z dotykiem. Bo zastosowane materiały są delikatne, otulające ciało, a fasony skonstruowane w ten sposób, by mimo dużej ilości obecnych w projektach Perilli pasków i skomplikowanych wykończeń, nie uciskać i nie podrażniać skóry.

Co znajdziemy w ofercie marki? Między innymi komplety bielizny, body, topy, pasy do pończoch czy kostiumy kąpielowe. Dominuje nasza ulubiona czerń, ale pojawiają się też projekty w kremowych odcieniach, czerwieni czy fiolecie. I co chyba najważniejsze: twórczynie i twórcy marki stawiają nie tylko na efektowną stronę wizualną, ale i na komfort użytkowniczek. Pokazujemy te produkty, które najbardziej przypadły do gustu naszej redakcji, a więcej propozycji od Perilli znajdziecie między innymi w salonie erotycznym Secret Place.

1 Madison

Kiss Kiss Bra,179 zł

2 Madison

Miracle Bra, 149 zł; Miracle Panties, 119 zł

Fot. materiały prasowe