Mamy dla Was nowy konkurs przygotowany wraz z Lula Pink - naszym ulubionym, prowadzonym przez dziewczyny sklepem erotycznym! Zapraszamy do pełnych przyjemności samomiłosnych eksploracji.

Samomiłość może być sposbem na lepsze poznanie siebie, swojego ciała, fantazji i potrzeb. Może też służyć szybkiemu rozładowaniu napięcia i odreagowaniu stresu. Może być powtarzalną praktyką, codziennym rytuałem, jak i okazją do eksperymentowania w komfortowych warunkach. Tak naprawdę ile osób, tyle definicji samomiłości, która może być oczywiście postrzegana szerzej, niż tylko w kontekście seksualnym. Dlatego w ramach najnowszego KONKURSU organizowanego wraz z Lula Pink postanowiłyśmy zachęcić Was do refleksji, czym samomiłość jest dla Was. 

Do wygrania ekskluzywny, robotyczny masażer intymny Baci od marki Lora DiCarlo o wartości ok. 700 zł.

Marka Lora DiCarlo stawia na innowacyjną, robotyczną technologię, która gwarantuje zupełnie inną jakośc doznań, o wiele bardziej realistycznych, niż w przypadku gadżetów poprzednich generacji. Stymulator łechtaczki Baci naśladuje ludzkie usta i język w erotycznym pocałunku. Opatentowana technologia Airflow oferuje odczucia zbliżone do lizania i subtelnego ssania, a perfekcyjnie zaprojektowana konstrukcja kieruje pieszczoty dokładnie tam, gdzie są najbardziej potrzebne.Wyjątkowo realistyczne i rozkoszne doznania są możliwe do osiągnięcia, dzięki szczegółowym badaniom ruchów języka i ust, które zostały skorelowane z pomiarami ciśnienia i częstotliwości. Następnie te fizyczne pomiary zoptymalizowano w oprogramowaniu masażera. Dzięki temu Baci dostarcza mnóstwo przyjemności, serwując zmysłowe pieszczoty, które przeszywają ekstatycznymi dreszczami całe ciało. Baci może się też pochwalić pięknym designem, 10 trybami pracy oraz wodoodpornością. 

2 Lora dicario lula pink

Co zrobić, by wygrać ten zmysłowy masażer intymny?

Wziąć udział w naszym konkursie, odpowiadając na pytanie: Czym jest dla Ciebie samomiłość? Wiadomości wysyłajcie do nas na Instagramie. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 czerwca, do końca dnia. Biorąc udział w konkursie, wyrażacie zgodę na anonimową publikację wybranych konkursowych odpowiedzi. 

Poza jedną nagrodą główną - masażerem intymnym Baci od marki Lora DiCarlo - przyznamy jeszcze 2 mniejsze, nagrody dodatkowe.

Powodzenia i już nie możemy się doczekać Waszych historii!

Zapraszamy Was też na stronę Lula Pink, na której znajdziecie nie tylko super produkty, ale również bardzo ciekawe teksty. 

4 Lora dicario lula pink

1 Lora dicario lula pink

Fot. materiały prasowe