To, co mam w majtkach, co siedzi mi w głowie i rośnie pod pachą. To księżniczka we mnie i domek Barbie. To dorosła kobieta i mała dziewczynka na lodach. To to, co nie przystoi mężczyźnie? To plastik, lajkra i lateks. I udawanie, że wszystko juz tak będzie, na zawsze. To stan umysłu, choroba.

Często szufladkowany, zamykany w mylnym stereotypie, posiadający tyle samo wcieleń, co form wyrazu, jeden z najbardziej kontrowersyjnych i ekstatycznych zarazem kolorów, jakie przyszło interpretować. Spersonalizowana barwa różu najpewniej byłaby kobietą: delikatną, odważną i złożoną.

ThinkPink to krnąbrny kolektyw bardzo twórczych dziewuch, które poprzez swoją twórczość pokusiły się o interpretację złożonej kobiecości w imię jednego wspólnego mianownika, jakim jest barwa różowa. Każda z artystek w dogodnej sobie dziedzinie sztuki prezentuje inny różowy świat odkrywający magnetyczne, intrygujące i czasem te całkiem infantylne dziewczyńskie sekrety.

1 think pink

Jak słusznie zauważają autorki, w kolorze różowym każdy znajdzie cząstkę swego charakteru, w czym streszcza się całe przedsięwzięcie, które z powalającą odwagą przemyca całkowicie oryginalne spojrzenia na kobiecość. Mocy barwy doświadczamy tutaj nie tylko poprzez fotografię, rzeźbę czy wideo, ale również modę i wszystkie inne artystyczne i użytkowe formy przekazu.

Więc jeśli sądzisz, że w dobie iPhonów, Instagrama i Tindera, sztuka kobiecości zanika, to niezawodny znak, że jeszcze nie myślisz na różowo.

2 think pink

2 think pink

3 think pink

4 think pink

5 think pink

6 think pink

7 think pink

8 think pink

Więcej różu na fanpage'u https://www.facebook.com/thinkpinkgang/

Instagram G'rls Room

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items