Dziewczyny, które zaprosiłam na zdjęcia, to moje koleżanki. Większość z nich nie ma nic wspólnego z modelingiem. Trudno mi opisać energię, którą stworzyły na planie, ale spróbuję. 

Wydaje mi się, że nagość i przełamanie wstydu doprowadziły do powstania zaufania między dziewczynami. Jakby to, że zdjęły z siebie ubrania, doprowadziło do zbudowania bliskiej relacji w trybie przyspieszonym. W studiu panowała świetna atmosfera, która powodowała, że dziewczyny działały na siebie wzajemnie na maksa inspirująco. Od początku zdjęć do samego końca pokazały sobą całe spektrum kobiecości – od nieśmiałości i niepewności, troski, przez śmiech, otwartość, szaleństwo, tańce do Beyoncé, po czystą szczerą siłę, miłość i pewność siebie.

 

3 ada zielinska

2 ada zielinska

4 ada zielinska

1 ada zielinska

5 ada zielinska

6 ada zielinska

Super było to obserwować i razem z nimi tańczyć z aparatem w ręku. Mam nadzieję, że zapamiętają ten dzień ciepło, a zdjęcia będą fajnym wspomnieniem.

Dziewczyny jesteście N A J P I Ę K N I E J S Z E! 

 

Zdjęcia: Ada Zielińska

adazielinska.com

@adsoadsoadso

Instagram G'rls Room

object(stdClass)#933 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1107 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items