W najbliższy wtorek odbędzie się spotkanie projektu ProWomen, wypełnione warsztatami samoobrony oraz inspirującymi prelekcjami na temat samoakceptacji i odkrywania swoich możliwości. Jeżeli potrzebujecie dawki motywacji i girl power w praktyce, to musicie tam być. Będziemy tam i my!

ProWomen będzie niezwykłym spotkaniem tylko dla kobiet. Studentki z Wydziału Nauk Ekonomicznych UW zapraszają do gmachu liceum im. Cervantesa na wydarzenie Pro Women i w ramach inicjatywy pokażą nam, w jaki sposób każda z nas może zwiększyć pewność siebie oraz poczucie własnego bezpieczeństwa. Dowiemy się także, jak świadomie kształtować swoją karierę i przyszłość.

Wydarzenie będzie podzielone na trzy panele:

1.ProSamoobrona: odkryj w sobie siłę!

Podczas pierwszej części spotkania odbędą się warsztaty samoobrony prowadzone przez profesjonalną trenerkę Halinę Domańską ze szkoły Ultimate Krav Maga Warsaw, która odkryje w nas siłę i wiarę we własne możliwości. Każda z nas będzie mogła poznać techniki, które zwiększą nasze bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

2.ProAkceptacja: odkryj w sobie piękno!

Ta część warsztatów skupi się na budowaniu poczucia własnej wartości, akceptacji własnego wyglądu i odnalezieniu swoich największych zalet. Spotkamy się ze stylistką Julią Nikitiną, która na co dzień profesjonalnie zajmuje się kształtowaniem wizerunku osobistego. Potrafi wzmocnić samoocenę każdej kobiety i wydobyć wewnętrzne piękno kryjące się w każdej z nas. Dodatkowo każda kobieta obecna na wydarzeniu może liczyć na indywidualną poradę dotyczącą swojego wizerunku.

3.ProSukces: odkryj swoje możliwości!

W trzeciej części spotkania wysłuchamy Doroty Sierakowskiej, jednej z najpopularniejszych analityczek danych, autorki książki „Świat surowców” i redaktor naczelnej miesięcznika TREND. Opowie nam ona o swojej drodze do sukcesu, niekoniecznie usłanej różami. Dowiemy się także, jak osiągnąć zamierzony cel i jak zbudować wymarzoną karierę.

Kiedy? 25 kwietnia w godzinach od 16:30 do 20:30

Gdzie? 34 LO im. Miguela de Cervantesa, ul. Zakrzewska 24, Warszawa

Wstęp wolny

Wydarzenie na FB

Patroni wydarzenia: Zwolnieni z Teorii | Polska Sieć Kobiet Nauki | Wydział Nauk Ekonomicznych UW | Uniwerek.TV | Salon Masażu Body&Mind | Avon | CCC | Drukarnia Skarabeusz | Samorząd uczniowski 34 LO im. Cervantesa | G’rls ROOM 

Podczas wydarzeniu będziemy i my z magazynami G’rls ROOM, więc tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału!

Fot. materiały prasowe