Wibrator TANGO

Małe z dużą mocą. Wibratory łechtaczkowe, które można wykorzystać także do stymulacji innych części ciała. Przedstawiamy wam nasze ulubione modele.

TANGO

Wibrator-szminka. Tango to kieszonkowy młot pneumatyczny – siła wibracji tej zabawki jest po prostu niezrównana. Moc to jedno. Dwa – 8 trybów wibracji. I jeszcze precyzyjna końcówka, która dotrze dokładnie tam, gdzie tego chcemy.

239 zł

2 sexy friday wibratory girls room 

MIMI

Przepiękny liliowy minimasażer z wysokiej jakości aksamitnego silikonu medycznego, który bardzo dobrze leży nawet w drobnej dłoni. Zapewnia rozległe wibracje, ma 5 trybów pracy – od delikatnej stymulacji po naprawdę intensywną.

285 zł

3 sexy friday wibratory girls room

MOON VIBE

Elegancki wibrator łechtaczkowy o nietypowej konstrukcji, dzięki której sprawdzi się też do stymulacji takich stref erogennych jak sutki. Jest wodoodporny, więc można spokojnie wziąć z nim długą kąpiel. Bardzo cichy. Będzie dobry dla rozpoczynających przygodę z seksgadżetami.

205 zł

1 sexy friday wibratory girls room 

MIA 2

Seksgadżety szwedzkiej marki Lelo wyróżniają się jakością i designem. Ładowana przez USB Mia to niewielki wibrator, taki akurat do torebki. Lekki, cichy, subtelny, ale o zadowalających drganiach. Świetny na prezent!

320 zł

Te i inne sekszabawki znajdziecie w ofercie Kinky Winky

Zdjęcia: Maciej Kaniuk, stylizacja: Magdalena Olszewska