Z okazji Dnia Kobiet postanowiłyśmy przygotować dla Was niespodziankę w sekspozytywnym duchu. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnym konkursie zorganizowanym wraz z salonem erotycznym Secret Place.

W „G’rls ROOM” zachęcamy do afirmowania seksualności, odkrywania swojego ciała i jego potrzeb, eksperymentowania, o ile tylko macie na nie ochotę. W związku z tym na Dzień Kobiet postanowiłyśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania będą oczywiście erotyczne gadżety. Co dla Was wybrałyśmy? Wraz z Secret Place przygotowałyśmy dwie równorzędne nagrody – klasyczny, niezawodny wibrator Iconic Rabbit od marki Jimmy Jane (ok. 170 zł) oraz dziewczyński masażer Entice Olivia Pink od marki California Exotic Novelties (ok. 160 zł).

1 konkurs secret place grls room Entice Olivia Pink od marki California Exotic Novelties rabbit jimmy jane

Co zrobić, by wygrać któryś z gadżetów? W Dzień Kobiet chciałybyśmy zachęcić Was do celebracji relacji z samą sobą, w tym swoją seksualnością. W związku z tym zadanie konkursowe jest następujące: opisz idealną randkę z samą sobą, swoim ciałem, towarzyszące jej doznania. Tekst może liczyć do 2000 znaków maksymalnie. Swoje historie ślijcie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „KONKURS: DZIEŃ KOBIET”. W wiadomości napiszcie też, który z gadżetów chciałybyście otrzymać. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 17 marca, do końca dnia. Opublikujemy kilka najciekawszych historii na naszej stronie i blogu Secret Place, zaznaczcie więc proszę w mailu, że zgadzacie się na publikację i czy chcecie być podpisane własnym imieniem czy może pseudonimem. Powodzenia dziewczyny!

2 konkurs secret place grls room Entice Olivia Pink od marki California Exotic Novelties rabbit jimmy jane

Fot. materiały prasowe