W zakładce WASZ POKÓJ postanowiłam napisać o... moim pokoju. Wszystko za sprawą youtubowej serii GIRLS LITTLE TALK, którą od niedawna prowadzę.

Moja przestrzeń mieszkalna jest dla mnie ważna, ponieważ to tu przychodzą mi do głowy różne pomysły, tu szukam inspiracji. Od jakiegoś czasu zamieniam też swój pokój w małe studio. Na przytulnej kanapie w domowej atmosferze nagrywam rozmowy z super dziewczynami. Dyskutujemy o wszystkim: planach, pomysłach, pracy, marzeniach.

{youtube}CS8dDIHTV6g{/youtube}

Wpadłam na ten pomysł, ponieważ dużo czasu zajmuje mi zastanawianie się nad sobą i ciągłe odkrywanie. Mam 23 lata, w tym wieku, jak i wcześniej pojawiają się pytania: Czy dobrze wybrałam studia? Jak zrobić coś, o czym marzę? Jaką drogę zawodową wybrać? Postanowiłam zadawać podobne pytania innym. 

Zawsze marzyłam o tym, żeby dowiedzieć się, jak robią to inne dziewczyny. Jak spełniają swoje marzenia, dążą wytrwale do wyznaczonych celów. Co je motywuje, gdzie szukają siebie i swojej drogi. W dodatku teraz mogę to robić w bardzo kameralnej i miłej atmosferze, popijając lemoniadę.

{uoytybe}U3v8A3jTMJU{/youtube}

I tak udało mi się porozmawiać z autorką tekstów i wokalistką Oly. o jej muzycznej karierze, pierwszym występ na Open'erze, a nawet namówić ją na mini koncert na mojej kanapie. Dowiedzieć się od Pauliny Klepacz – redaktor naczelnej G'rls Room – jak wydać pierwszą powieść i magazyn, a ostatnio dopytać Sylwię Chutnik o historię jej różowej grzywki oraz o bycie aktywistką, pisarką i prowadzącą w jednym!

Każdy odcinek poprzedza teaser. W zapowiedzi moje bohaterki odpowiadają na krótkie pytania związane z ich zainteresowaniami oraz działalnością. Jesteście ciekawe i ciekawi, co, co woli Sylwia Chutnik: bibliotekę czy księgarnię?

{youtube}koy-vMFMvTs{/youtube}

Na Instagramie @girls_little_talk znajdują się nowości i informacje o nowych odcinkach. Ta przestrzeń powoli zapełnia się zdjęciami z mojego pokoju oraz cytatami i portretami kobiet, które są dla mnie ważne i które podziwiam.

Zapraszam Was serdecznie do odwiedzin w moim pokoju. Następny plan to przygotowanie kolejnej serii w ramach kanału!