Przypominamy, że do WASZEGO POKOJU możecie napisać, o czym tylko chcecie, podzielić się swoimi przemyśleniami czy twórczością, ale tym razem zapraszamy i zachęcamy Was szczególnie do dzielenia się waszymi erotycznymi fantazjami! Pokażmy, jak mogą być one pięknie różnorodne, nawet jeśli różnią je jedynie szczegóły! 

We własnej głowie, w wyobraźni można naprawdę dużo! Możemy w niej snuć rozmaite seksualne scenariusze, które można wprowadzić w życie, ale wcale nie trzeba. Podobnie – nasze fantazje możemy komuś zdradzić, ale absolutnie nie musimy. Bo to przede wszystkim nasz tajemny ogród, który naprawdę warto pielęgnować – oddając się sesjom erotycznych marzeń, jak i karmiąc inspirującymi erotycznymi treściami.

My was namawiamy wprawdzie do podzielenia się swoimi fantazjami, ale przede wszystkim dlatego, by zachęcić was do eksplorowania potencjału erotycznego w waszej głowie. A jeśli przy okazji opiszecie swoje seksmarzenia, to wspaniale – będziemy mogły i mogli razem budować otwarty dyskurs o seksualności, która jest źródłem różnych doświadczeń i szeroko pojętej rozkoszy.

Dość kluczową kwestią wydaje się pozbycie z głowy autocenzurującego głosu, który nie pozwala nam często puścić swobodnie wodzy fantazji, prowadzi do surowej autooceny, krępowania swoich własnych myśli. Pamiętajcie – w głowie mogą pojawić się najdziwniejsze scenariusze, czasem niepokojące (np. zdrada, gwałt), co nie oznacza, że coś jest z nami nie tak czy że w rzeczywistości coś takiego również by nas podniecało. Oczywiście warto przyglądać się swoim seksualnym fantazjom, zastanawiać, skąd się mogą brać, a nawet skorzystać z seksuologicznego wsparcia, jeśli czujemy w związku z nimi duży dyskomfort, ale jednak przede wszystkim cieszyć się nimi, bawić.

Warto pamiętać, że fantazjowanie to ważna działka naszej seksualności, sprawia rozkosz, może towarzyszyć samomiłości, pozwala się lepiej poznawać pod seksualnym względem i rozwijać. Zatem zachęcamy – do fantazjowania!

Do tej pory akcje, w ramach których zbierałyśmy Wasze historie organizowałyśmy na łamach magazynu drukowanego – strony poświęcone Waszym historiom zawsze były dla nas jednymi z najważniejszych, o silnie wspólnotowym charakterze. Akcje, które teraz będziemy organizować w magazynie online są przedłużeniem tej ważnej dla nas wspólnej tradycji.

Na wasze historie czekamy do końca stycznia! Będziemy je publikować na naszej stronie w sekcji WASZ POKÓJ w lutym. 

 

Teksty wysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tytuł maila: FANTAZJE. W treści dajcie znać, jak historię podpisać – imię / imię i nazwisko / pseudonim / opublikować anonimowo itd. Wysłanie opowieści równa się zgodzie na publikację.

 

PS. 1 Już nie możemy się doczekać!

PS.2 O fantazjach możecie też posłuchać w jednym z odcinków podcastu „SamoMIŁOŚĆ” Pauliny Klepacz czy poczytać więcej w jednym z naszych tekstów.