Wraz z wiosną na mapie Warszawy pojawiają się nowe miejsca, które warto odwiedzić w czasie nadchodzących ciepłych, leniwych weekendów. Macie ochotę na wodne szaleństwo, a może wolicie koncert w niebiańskich warunkach? Podpowiadamy, gdzie w okolicach Śródmieścia i Wisły miło spędzić czas.

Niebo

Nie tylko na świętych czeka Niebo. Klub, dom kultury i sala koncertowa w jednym – to wszystko już dostępne na Nowym Świecie. Piękne wnętrze z wielkimi oknami przypomina salę balową, ale w ofercie Nieba znajdziemy przede wszystkim różnorodne wydarzenia kulturalne. 800 metrów połączy życie nocne ze sztuką i kulturą. Niebo na Ziemi!

niebo warszawa warsaw sezon lato

 

Przylądek Miami Wars

Dla miłośników spędzania czasu nad Wisłą nowość – Przylądek Miami Wars. Ekipa entuzjastów żeglowania po Wiśle rozszerza swoją ofertę o stacjonarny punkt w Porcie Czerniakowskim. Jego misją jest nie tylko przybliżanie kultury życia na wodzie, ale też tworzenie wypoczynkowo-rekreacyjnej atmosfery nad Wisłą. Przy karaibskim drinku, zdrowym koktajlu lub grillu można będzie zrelaksować się już od 13 maja.

 miami wars warszawa warsaw sezon lato

 

Tarabuk

Znana kawiarnia kulturalna Tarabuk już niedługo zawita nad Wisłę. Sezonowa filia kawiarnio-księgarni pojawi się w okolicy bulwarów wiślanych. Goście będą mogli zrelaksować się przy książce w pięknych okolicznościach przyrody.

 Tarabuk 2 warszawa warsaw sezon lato

 

Dyletanci

Nowe bistro na Powiślu oferujące kuchnię autorską i bogatą ofertę lunchową jest już otwarte przy ulicy Rozbrat 44A. To idealne miejsce dla miłośników dobrego wina, o które zadba Winoblisko, sklep specjalizujący się w sprzedaży wysokogatunkowych win z całego świata.

 Dyletanci warszawa warsaw sezon lato

 

Grunt i Woda

Kolejna nowość przy Bulwarze Flotylli Wiślanej. Grunt i Woda to ekologiczna miejscówka dla osób lubiących relaks w zielonej części miasta. Leżaki, drinki i szum Wisły – to wszystko już niedługo!

Grunt i Woda warszawa warsaw sezon lato

Fot. materiały prasowe, Facebook