Z radością ogłaszamy, że najnowszy numer „G’rls ROOM” jest już dostępny! Znajdziecie go nie tylko w naszym sklepie online, ale również Empikach i innych miejscach dystrybucji. A co znajdziecie w środku?

Magazyn feministyczno-erotyczny dla kobiet. Tak się definiujemy i od początku istnienia „G’rls ROOM” staramy się eksplorować różnorodne tematy związane z seksualnością. Najpierw, odpowiadając na Wasze prośby, zajęłyśmy się zagadnieniami z obszaru edukacji seksualnej. Czujemy, że to już czas, by pójść o krok dalej i przyjrzeć się bliżej fantazjom, cielesnej przyjemności, erotyce.

W najnowszym numerze tej erotyki jest sporo, szukamy jednak na nią nowego spojrzenia, zastanawiamy się, w jaki sposób mogą czerpać z niej współczesne, świadome dziewczyny, co począć z książkami, filmami czy obrazami, które mają erotyczny wydźwięk, podniecają, ale przekazują też patriarchalne, nieraz przesiąknięte przemocą wzorce. O zdanie na ten temat pytamy ekspertek związanych z różnymi gałęziami kultury w artykule „Spojrzenia”.

Równie ważnym tematem w numerze jest kobiecy orgazm. Przyglądamy się mu z różnych stron. Piotr Dobry pisze o tym, jak szczytowanie pokazuje kino, seksuolożka Izabela Jąderek zdradza wszystko, co warto wiedzieć o kobiecym orgazmie, a do tego w ramach „Akcji Orgazm” publikujemy Wasze szczere seksualne historie, za których nadesłanie ogromnie Wam dziękujemy!

Co jeszcze? Czekają na Was dwa reportaże – Pauli Szewczyk o sexworkingu i Marty Mitek o aseksualności. Olimpia Błaszczyk szuka pierwowzorów BDSM w sztuce, Natalia Grubizna aka Proseksualna przekonuje, że każde porno jest dla kobiet, a Marta Mitek rozmawia z polskimi literatkami o tym, jak pisać o seksie.

Kasia Bielska, autorka i bohaterka naszej okładki zwraca aparat w swoją stronę i opowiada nam, jak postrzega cielesność. Serwujemy też seksualne statystyki na bazie przeprowadzonych przez nas ankiet, w których wzięłyście i wzięliście udział oraz pierwszą z naszego nowego cyklu „Seksrozmowę” Pauliny Klepacz z cudowną 73-letnią panią Małgorzatą.

W nowym numerze znajdziecie też wywiady ze zdolnymi dziewczynami z Polski: Łukasz Saturczak rozmawia z Karoliną Czarnecką o korzeniach, jej nowej płycie i trasie koncertowej, a Aleksandra Nowak z Martą Malikowską o roli w wyczekiwanym serialu „Ślepnąc od świateł”, ale i autorskich, zadziornych projektach Malikowskiej. Polecamy Wam też świeżo wydane książki i nowe produkty, na które warto zwrócić uwagę.

Orgazmicznej lektury!

Dziewczyny z „G’rls”

 1 girls room 7 magazine magazine erotyka kasia bielska

Gdzie znajdziecie nowy numer stacjonarnie?

W sieci księgarni Empik

W SUPERSALONIE (ul. Chmielna 10, Warszawa)

W STOR Cafe (ul. Tamka 33, Warszawa)

W księgarni Zwykłego Życia (ul. Marszałkowska 27/35, pawilon 3, Warszawa)

W Sztuce Wyboru (ul. Słowackiego 19, Gdańsk)

W Ojeju (ul. Mokotowska 71, Warszawa; ul. Miodowa 9, Kraków)

W Biksie (Plac Miarki 1, Katowice)

W MOCAK Bookstore (ul. Lipowa 4, Kraków)

 

Zapraszamy też na kameralną premierę nowego numeru, która odbędzie się w Reginie (Koszykowa 1). Więcej szczegółów o wydarzeniu na Facebooku