Mamy dla Was super konkurs przygotowany wraz z polską marką Your KAYA oferującą przyjazne dla organizmu i środowiska, pięknie zaprojektowane produkty do higieny intymnej dla kobiet. Do wygrania 3 bony o wartości 100 zł – każda z Was będzie mogła dowolnie skomponować swój wymarzony zestaw okresowych produktów.

O marce Your KAYA możecie przeczytać w wywiadzie, który przeprowadziłyśmy niedawno z jej założycielami. Kaja i Marek zdecydowali się na tworzenie produktów do higieny intymnej z naturalnych, bezpiecznych dla ciała materiałów. W ich ofercie znajdziecie tampony, podpaski, wkładki, kubeczki menstruacyjne i łagodne płyny do higieny intymnej. Produkty na najwyższym poziomie to jedno, ale druga kwestia, która urzekła nas w Your KAYA, to podejście marki do komunikacji. Kaja i Marek nie boją się czerwonego koloru w reklamach, nie traktują okresu jako czegoś wstydliwego, biorą sobie za cel obalanie stereotypów związanych z menstruacją.

Dlatego postanowiłyśmy przygotować dla Was wspólnie z Your KAYA konkurs, w ramach którego chcemy trochę odczarować negatywny obraz menstruacji. Pewnie wiele z Was ma różne nieprzyjemne wspomnienia związane z okresem – choćby krwią, która wylała się w najgorszym możliwym momencie na spodnie, bólem, głupimi komentarzami dotyczącymi menstruacji, z którymi się zetknęłyście… Chcemy jednak pokazać, że okres może kojarzyć się też z dobrymi doświadczeniami. Jakimi? No właśnie – tu nadchodzi pora na Wasze historie. Opiszcie swoje najlepsze doświadczenie związane z menstruacją. Odpowiedzi ślijcie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Macie czas do 18 listopada, do końca dnia. W temacie wpiszcie koniecznie „DOBRY OKRES Z YOUR KAYA”. Trzy najlepsze naszym zdaniem odpowiedzi zostaną opublikowane na naszej stronie, a ich autorki otrzymają bony w wysokości 100 zł do wydania w sklepie internetowym Your KAYA. Powodzenia, dziewczyny!:)

1 your kaya konkurs

Fot. materiały prasowe Your KAYA