Los Angeles, Los Angeles… W środku mroźnej zimy? Proszę bardzo! Lśniące policzki, odważne kolory na powiekach i paznokciach, wibrujący róż na ustach, czyli skąpana w kalifornijskim słońcu wiosenna kolekcja makijażu L.A. Sunrise od Chanel.

Zamykamy oczy i przenosimy się do L.A. Pod powiekami mamy zielone palmy, niebieskie morze, ostre słońce. Artyści ze Studio Chanel Makeup Creation chcą, aby tej wiosny śmiałe i radosne kolory zagościły także na twarzy dzięki kolekcji L.A. Sunrise.

1

Przede wszystkim ma być świetliście, skóra ma błyszczeć. Sunkiss Ribbon o obłędnie cukierkowym zapachu jest stworzony do wyczarowania na policzkach świeżych rumieńców na bazie fuksji, korala, delikatnego różu, miedzi. Cienie Les 4 Ombres Tissé Beverly Hills to z kolei kompilacja turkusu, purpury oraz srebrzystego fioletu i złocistego beżu. To kolory Miasta Aniołów, które zmieniają się zależnie od pory dnia. Do tego wodoodporne kredki do powiek Stylo Yeux Waterproof (purpurowa, niebieska, zielona). Jeszcze rzęsy! Nie ma mowy o oczywistej czerni. Głębi spojrzeniu dodaje ciemny, hipnotyczny fiolet mascary Le Volume De Chanel. Na ustach oddający przebojowość mieszkańców L.A. Rouge Coco Shine: soczyście różowy, pulsujący czerwony lub apetyczny pomarańcz. A na paznokciach lśniący ametyst Le Vernis Nail Gloss. Gotowi na wiosnę?

chanel

Fot. materiały prasowe Chanel