Praktyczna, kompaktowa paleta do makijażu na co dzień, mroczne i uwodzicielskie kosmetyki na wieczór – kolekcja Ellie Goulding zachwyciła nas tak jak jej przeboje, które nie pozwalają nam zejść z parkietu do świtu. 

Światło i mrok, naturalna piękność dnia, która wieczorem przeistacza się w seksbombę – tak Ellie Goulding widzi swoją kolekcję makijażu, którą stworzyła wraz z marką M•A•C, bazując na własnych doświadczeniach. Za dnia jest niczym śliczna dziewczyna z sąsiedztwa, której sekretem jest zdrowa, lśniąca skóra i ponętne usta w odcieniu nude lub delikatnego różu. Za to wieczorem staje się królową pop, która magnetyzuje mocnym spojrzeniem spod firanki rzęs. Elli podkreśla, że zależało jej na stworzeniu kosmetyków odpowiednich do wykreowania dwóch looków – dziennego i nocnego – które się przenikają. Neutralne kolory są  dobrą bazą do wieczornych szaleństw z makijażem. Gwiazda chciała, aby kosmetyki firmowane jej nazwiskiem były nie tylko ładne, ale i funkcjonale. Tak powstał produkt, który najbardziej zwraca uwagę w kolekcji, czyli paleta Halcyon (występująca w wersji Days i Nights oczywiście) łącząca w sobie cienie do powiek i prasowany puder, które można wykorzystać na wiele sposobów i bez wątpienia zminimalizować  w ten sposób ilość kosmetyków w torebce. 

kolaz

Zestaw sztucznych rzęs 58 zł, błyszczyk Plushglass 99 zł, ołówek do ust Patentpolish 92 zł, żelowy liner Fluidline 74 zł, podwójny róż w kompakcie 130 zł, ołówek do brwi Veluxe Brow Pencil 77 zł, pędzel do linera 85 zł, pędzel do cieni 105 zł, pędzel do różu/pudru 170 zł, produkt do akcentowania policzków Lustre Drops 96 zł, paleta Halcyon Days 195 zł, pomadka 95 zł, mascara Haute & Naughty 98 zł.

Kolekcja jest już dostępna w salonach 2016 M•A•C i na maccosmetics.pl.