Z miłości do Warszawy i technologii. Warsaw 3D to nowoczesny przewodnik po ciekawych punktach stolicy, a także opowieść o tych, którzy stoją za sukcesem miejsc.

Apartamenty, bary, kawiarnie i restauracje, ciekawe butiki oraz miejsca związane ze współczesną kulturą. Pomysł stworzenia wirtualnej mapy miasta narodził się z potrzeby poszerzenia oferty projektu Wnętrza 3D o nie tylko komercyjne, ale też ważne dla tożsamości miasta lokalizacje. Modele przygotowywane wcześniej na potrzeby branży nieruchomości okazały się na tyle atrakcyjne, że szkoda byłoby nie wykorzystać współczesnego narzędzia do działań związanych z szeroko pojetym stylem życia. To jak klimat wnętrza wpływa na nasz odbiór i selekcjonuje użytkowników wiedzą nie tylko architekci, ale też przedsiębiorcy. Dlatego coraz rzadziej można spotkać przestrzenie nieokreślone czy przypadkowe, a raczej te, które przyciągają nie tylko przez produkt, ale też wyróżniający się design. Warszawskie wnętrza osadzone często w zabytkowych kamienicach, eklektyczne, nowoczesne, unikatowe. Zaaranżowane według wysokich standardów, z międzynarodowym wzornictwem. Zarówno publiczne, jak i miejsca pracy, do których wstęp mają nieliczni. Teraz można je zwiedzać, nie wychodząc z domu. Zapraszamy do naszej redakcji:

 

 

Jak wygląda proces tworzenia modelu trójwymiarowego wnętrza? W przypadku niewielkich przestrzeni od momentu wejścia do pomieszczenia, skanu kamerą i edycją w aplikacji to zaledwie kilka godzin. Warsaw 3D zapewnia szybki efekt, wysoką jakość, a w przypadku m.in. wystawy w galerii czy muzeum możemy liczyć na jej wirtualne uwiecznienie i archiwizację.

Twórcy projektu są lokalsami. Znają Warszawę, jej nowe, czasem mało znane, ale warte uwagi miejsca. Ich mapa stale się powiększa, nie planują jednak wychodzić poza granicę miasta. Rekomendują tylko te, które widzieli i sprawdzili wcześniej sami. Zwiedzamy dalej!

2

Fot. Warsaw 3D