Romantyczna kolacja we dwoje. Później wino, film i tematyczne gadżety umilające wieczór... Macie już plany na Walentynki? Przygotowaliśmy dla was gotowy przepis na udaną randkę!

Zapraszamy do zabawy w konkursie walentynkowym zorganizowanym przy współpracy z poznańską restauracją Zielona Weranda, warszawską Północ-Południe, a także z partnerami: Durex, Jacob’s Creek, PWN, Gutek Film i Solar. Nagrodą w konkursie jest kolacja dla dwojga w jednym z wymienionych wyżej lokali, a także prezent niespodzianka, skomponowany przez redakcję enter the ROOM i czekający na zwycięzców na miejscu.

Jak smakuje miłość? Czekamy na wasze wypowiedzi pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 lutego br. Nie zapomnijcie dodać w wiadomości, w której z dwóch restauracji chcielibyście spędzić wieczór walentynkowy. Kolację i prezent niespodziankę wygrywają dwie pary, które według nas najciekawiej odpowiedzą na pytanie konkursowe. Trzecia para dostanie od nas romantyczną paczkę. Pamiętajcie, im większa kreatywność, tym większa szansa na wygraną! Będzie pysznie.

2

Północ-Południe

 

1

Zielona Weranda

 

logotypy

 

Aktualizacja 9 luty 2016

Wyniki konkursu:

Pierwszy zwycięzca – Anna Kołakowska otrzymuje kolację walentynkową w restauracji Północ-Południe i paczkę niespodziankę.

Drugi zwycięzca – Agata Sadło otrzymuje kolację walentynkową w restauracji Zielona Weranda i paczkę niespodziankę.

Trzeci zwycięzca – Arkadiusz Kleniewski otrzymuje paczkę niespodziankę. 

 

Regulamin PDF