Szalone loki, zalotne spojrzenie i ten zmysłowy taniec. Lion Babe uwodzi nie tylko muzycznie. Poznajcie orzeźwiające, elektroniczno-soulowe brzmienie w wydaniu nowojorskiego duetu.

Wokalistka i kompozytorka Jillian Hervey oraz producent Lucas Goodman prezentują eklektyczną mieszankę dźwięków i efektów wizualnych, które odzwierciedlają pragnienia zakorzenionego w wirtualnym świecie pokolenia. Spojrzenie na wielokulturowość, odwołanie do całej masy gatunków i stworzenie z nich konsekwentnego albumu to nie tylko udany, ale też obiecujący debiut. Na płycie Begin znajduje się czternaście energetycznych utworów, w tym świetnie przyjęty przez krytyków Wonder Woman czy Impossible, a także ostatni taneczny singiel w klimacie retro – Where Do We Go – bez którego w najbliższym czasie imprezy klubowe raczej nie mają sensu. Warto wspomnieć, że produkcję wspierają m.in. Pharrell Williams, Childish Gambino, Andrew Wyatt i Al Shux, a także Mark Ralph, który stoi za sukcesem Years & Years, Clean Bandit czy Julio Bashmore

Album Begin Lion Babe jest już dostępny. Chcecie go mieć? Zaglądajcie na nasz fanpage, gdzie niedługo pojawi się szybki konkurs.

 

1

Fot. materiały prasowe