Czy można jeszcze poznać kogoś interesującego w realu, kiedy tak bardzo przyzwyczailiśmy się do randkowania online? Aplikacja Happn pozwala wrócić na ziemię i wziąć los w swoje ręce. Jeśli właśnie wymieniliśmy z kimś przyjazne spojrzenie na ulicy lub w tramwaju i coś nas zelektryzowało – nic straconego. Happn pomoże nam go odnaleźć. 

Na igraszki ślepego losu i kolejne niewykorzystane okazje musiało się w końcu znaleźć rozwiązanie. Nikt przecież nie chce przegapić miłości swojego życia czy choćby interesującej osoby, z którą można nawiązać wartościową znajomość. Dlatego we Francji powstała aplikacja Happn, która daje nam drugą szansę. W dodatku jest darmowa i działa na wszystkich systemach operacyjnych. Happn jest swojego rodzaju powrotem do przeszłości, za którą tęsknimy, zmęczeni randkowaniem online, poznawaniem się na przykład na Tinderze, co prowadzi najwyżej do umówienia się na szybki seks bez choćby cienia romantyzmu.

happn spotify aplikacja randkowa miłość

JAK TO ROBIMY W ERZE APLIKACJI

Czy jesteśmy jeszcze w stanie wyobrazić sobie, że zawieramy znajomość na ulicy? Pamiętając film Dziewczyny do wzięcia, powiemy, że na ulicy nie zawiera się znajomości. Prędzej nas ktoś potrąci niż pochwali nasz płaszcz czy fryzurę. Może się uśmiechnie, ale raczej nie zacznie rozmowy. Trochę się wyalienowaliśmy, chodząc z nosami w smartfonach, a poza tym wciąż brakuje nam czasu, żeby ot tak się zatrzymać i porozmawiać z kimś nieznajomym. Dla zabieganych singli parę lat temu wymyślono speed dating. 3-minutowe rozmowy na specjalnych imprezach miały pomóc znaleźć miłość życia. Potem przyszedł czas na portale randkowe i wreszcie aplikacje na smartfony. Przenieśliśmy nasze życie, także to miłosne, do wirtualnego świata, przez co nieraz ciężko się odnaleźć w realu. A przecież poznawanie się poza siecią ma swój niepowtarzalny urok. Nie bazujemy wyłącznie na zdjęciach i rozmowach pozbawionych mimiki, gestów, a na przepływie emocji. Wielu z nas trudno jest jednak zrobić ten pierwszy krok – bo stres, nieśmiałość czy choćby zawodny refleks. Mijamy na ulicy kogoś interesującego, wszystko nam się przewraca w brzuchu i... idziemy dalej wściekli, że nic nie zrobiliśmy.

happn spotify aplikacja instagram wszystko zaczyna sie w realu

IGRASZKI LOSU OPANOWANE

Nic więc dziwnego, że świat oszalał na punkcie Happn, aplikacji, dzięki której można łatwo i szybko odnaleźć kogoś, kogo właśnie minęliśmy. Wystarczy zalogować się za pomocą Facebooka, skąd pobierane są informacje o nas (imię, wiek, wykształcenie, aktualna praca) oraz nasze zdjęcia – mamy naturalnie wpływ na ich dobór, podobnie jak na wyświetlane o nas info, możemy też napisać coś od siebie. Nasze konto można także powiązać z Instagramem i Spotify. I zacząć poszukiwania. Jeśli minięta właśnie osoba także jest użytkownikiem Happn, jej profil wyświetli się nam natychmiast na ekranie na stronie głównej. Aplikacja opiera się na geolokalizacji, dzięki czemu informuje nas gdzie, o której i ile razy się spotkaliśmy z daną osobą. Nasze zainteresowanie przystojnym nieznajomym lub czarującą nieznajomą możemy wyrazić przez wysłanie zauroczenia (naciśnięcie ikony serduszka). Jeśli oboje będziemy sobą zauroczeni, aplikacja nas o tym powiadomi i pozostanie rozpoczęcie konwersacji oraz umówienie się na randkę. Dla niecierpliwych, którzy chcą jeszcze bardziej i szybciej pomóc losowi, jest opcja puszczenia oczka. Proste? Tak, a przyjemności użytkowania apki sprzyja także ładny i funkcjonalny design. Co więcej, druga szansa nie ogranicza się do odnajdywania tych, których minęliśmy bez słowa, ale i takich, na których w ogóle nie zwróciliśmy uwagi – ich profile też nam się wyświetlą. Oczywiście mamy możliwość ingerowania w tę opcję – możemy zaznaczyć przedział wiekowy i płeć osób, które aplikacja ma nam pokazywać.

happn spotify aplikacja miłość randka druga szansa

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W REALU

Happn to aplikacja, która wprawdzie wykorzystuje nowoczesną technologię, jednak utrzymana jest w bardzo romantycznym duchu. Przywraca wiarę w opowieści słyszane z ust rodziców lub dziadków, których uczucie zaczęło się od przypadkowego spotkania, wpadnięcia na siebie w sklepie czy w tramwaju, od uśmiechu, skrzyżowania spojrzeń. Trzeba po prostu rozejrzeć się wokół, a dopiero później sięgnąć po smartfona. 

Aplikacja jest dostępna na iPhone, Android i Windows Phone. Można ją pobrać TUTAJ

Fot. materiały prasowe