Less is more. Niby wiadomo. Ale jeśli chodzi o makijaż, to czasem przesadzamy. Tymczasem wystarczy podkreślić usta i zadbać o stonowane lub soczyście kolorowe paznokcie. Według makijażystów Chanel to stylowa podstawa. A patrząc na piękną Keirę Knightley, trudno im nie wierzyć.  

From the lips to the fingertips. To hasło idealnie podkreśla zamysł towarzyszący powstaniu nowej kosmetycznej pary, czyli kredki do ust Rouge Coco Stylo i lakieru Le Duo Vernis Longue Tenue Chanel. Dwa stylowe akcesoria do makijażu, które dodadzą wyrazu, postawią kropkę nad i.

Rouge Coco Stylo czaruje łatwością aplikowania i intensywnością koloru oraz formułą, która stapia się z naszymi ustami. Łączy więc w sobie krycie, jakie znamy z pomadek, z połyskiem i lekkością błyszczyka. Do tego zawiera Hydraboost Complex, czyli wysoce nawilżające naturalne składniki (jak wyciąg z pestek jabłka czy olejki roślinne), dzięki którym nasze usta są odżywione, sprężyste i nie ma mowy o dyskomforcie noszenia kosmetyku, wręcz przeciwnie. Do tego smukłe opakowanie, które zmieścimy choćby w najmniejszej torebce. 

coco chanel new i love coco lips

Le Duo Vernis Longue Tenue Chanel to niezawodna para, czyli dobrze znany Le Vernis w naszym ulubionym kolorze, w nieco zmienionym opakowaniu, ale wciąż pełen drobno zmielonych pigmentów, które zapewniają intensywność odcieni oraz Le Gel Coat, który zapewnia naszym paznokciom połysk i przedłuża trwałość lakieru do 6 dni dzięki specjalnemu oligomerowi, który jest aktywowany pod wpływem naturalnego światła.

coco chanel new i love coco nails

coco chanel new i love coco lips nails

Fot. materiały prasowe Chanel