From the lips to the fingertips. To hasło idealnie podkreśla zamysł towarzyszący powstaniu nowej kosmetycznej pary, czyli kredki do ust Rouge Coco Stylo i lakieru Le Duo Vernis Longue Tenue Chanel. Dwa stylowe akcesoria do makijażu, które dodadzą wyrazu, postawią kropkę nad i.

Rouge Coco Stylo czaruje łatwością aplikowania i intensywnością koloru oraz formułą, która stapia się z naszymi ustami. Łączy więc w sobie krycie, jakie znamy z pomadek, z połyskiem i lekkością błyszczyka. Do tego zawiera Hydraboost Complex, czyli wysoce nawilżające naturalne składniki (jak wyciąg z pestek jabłka czy olejki roślinne), dzięki którym nasze usta są odżywione, sprężyste i nie ma mowy o dyskomforcie noszenia kosmetyku, wręcz przeciwnie. Do tego smukłe opakowanie, które zmieścimy choćby w najmniejszej torebce. 

coco chanel new i love coco lips

Le Duo Vernis Longue Tenue Chanel to niezawodna para, czyli dobrze znany Le Vernis w naszym ulubionym kolorze, w nieco zmienionym opakowaniu, ale wciąż pełen drobno zmielonych pigmentów, które zapewniają intensywność odcieni oraz Le Gel Coat, który zapewnia naszym paznokciom połysk i przedłuża trwałość lakieru do 6 dni dzięki specjalnemu oligomerowi, który jest aktywowany pod wpływem naturalnego światła.

coco chanel new i love coco nails

coco chanel new i love coco lips nails

Fot. materiały prasowe Chanel