Czy fryzjerstwo i pomoc innym mogą iść w parze? Jak najbardziej! Ekipa z salonu U Fryzjerów stworzyła e-booka z poradami z zakresu fryzjerstwa, wizażu i stylizacji. Koszt zakupu takiego poradnika to tylko 5 zł, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz dzieci chorych neurologicznie. 

Jedynym skutecznym rozwiązaniem dla dzieci będących pod opieką fundacji Dar Nadziei jest terapia komórkami macierzystymi, która daje nadzwyczajne efekty bez skutków ubocznych. Aby takie leczenie było bezpłatne, potrzebne jest uruchomienie badania klinicznego, które zakończy się wprowadzeniem terapii jako standardowego leczenia finansowanego przez NFZ. Wiąże się to z kosztami rzędu 3 milionów złotych. Aby wesprzeć fundację, popularna w Warszawie marka U Fryzjerów wypuściła e-booka, którego koszt to symboliczna kwota 5 zł.

Ekipa profesjonalistów z U Fryzjerów zebrała swoją wiedzę w jednym miejscu i stworzyła poradnik, który może ułatwić codzienne zmagania przed lustrem. W projekcie wzięły udział także specjalistki w dziedzinie makijażu i stylizacji. W e-booku znajdziemy szczegółowo opisane i zilustrowane porady. Kobiety dowiedzą się, jak dobierać fryzurę czy makijaż do kształtu twarzy i typu urody oraz ubrania adekwatnie do swojej sylwetki. W poradniku nie zabrało też porad skierowanych do mężczyzn, którzy odnajdą w nim nie tylko idealną dla siebie fryzurę, lecz także dowiedzą się, jak zadbać o zarost.

Losy U Fryzjerów i Daru Nadziei splotły się przy okazji pracy przy projekcie Akcja Nadzieja, którego pomysłodawczynią jest Julia Kamińska. Poznanie dzieci będących pod opieką fundacji zachęciło fryzjerów do pomocy i w ten sposób zrodził się pomysł na poradnik. Ideę tą poparło wiele gwiazd i wciąż przyłączają się kolejne. Przyłącz się się i wy! Zachęcamy do pomagania!

E-book do pobrania ze strony: ufryzjerow.pl

2 u fryzjerow vigo polki kevin murphy porady

4 u fryzjerow vigo polki kevin murphy porady

Fot. materiały prasowe