Bardzo lubimy tę frazę z piosenki Maanamu, ale w tytule znalazła się przewrotnie, bo nowe pomadki Vice od Urban Decay trzymają się na ustach świetnie, ledwo odbijając się na szkle. Niezależnie od tego, czy użyjemy kremowej czy ultra matowej. A, i do wyboru jest 100 odcieni. 

O trwałości nowej pomadki Vice miałam okazję się przekonać na własnych ustach. Na imprezie promującej Vice Lipstick, której twarzą została Ruby Rose, zdecydowałam się na ciemnofioletowe usta w wersji ultra matowej. Efekt? Okazało się, że taki odcień wcale nie jest tak demoniczny jak można by było przypuszczać, w dodatku chłodne, niebieskawe pigmenty nie powodują wrażenia żółtych zębów, które pojawia się przy wszelkich czerwieniach. Mimo matowego wykończenia nie czułam żadnego dyskomfortu, usta były sprężyste. I co najważniejsze pomadka naprawdę dobrze się trzymała. Wróciłam do redakcji, jadłam, piłam, rozmawiałam i wciąż było super. Oczywiście najlepsze efekty osiągniemy, malując usta najpierw konturówką, a następnie wypełniając zarys pomadką naniesioną na pędzelek. Ale nawet przy standardowej aplikacji Vice Lipstick zapewnia dobre krycie i intensywność koloru. No chyba że wybierzemy metaliczną biel. Możemy też wybrać czerń albo zieleń. Fioletów jest naprawdę sporo. Wydaje mi się, że ta kolekcja spełnia większość naszych marzeń o niecodziennych kolorach ust, jak i tych bardziej codziennych, które często tak trudno znaleźć. 

2 pomadka vice lipstick ubran decay lipstick beauty uroda

Do wyboru mamy też różne rodzaje wykończenia: totalny mat, komfortowy mat, kremowe, perłowe, błyszczące i transparentne z perłowym połyskiem. Jest w czym wybierać i to się nazywa prawdziwy efekt szminki, na którą zawsze chętnie wydamy, bo za jednym pociągnięciem i pojawieniem się koloru na ustach, od razu robi nam się lepiej. Każda z pomadek Vice kosztuje 86 zł. Znajdziecie je w sklepie online Urban Decay, na sephora.pl, jak i w stacjonarnych perfumeriach Sephora. 

1 pomadka vice lipstick ubran decay lipstick beauty uroda

5 pomadka vice lipstick ubran decay lipstick beauty uroda

4 pomadka vice lipstick ubran decay lipstick beauty uroda

7 pomadka vice lipstick ubran decay lipstick beauty uroda

Fot. materiały prasowe