Już niedługo w Genewie ma się otworzyć dość kontrowersyjna kawiarnia oferująca mężczyznom kawę i… fellatio. Czyżby urzeczywistnienie męskich marzeń? 

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Bradley Charvet, który wzorując się na podobnych lokalach w Tajlandii, chce tę dość specyficzną usługę, jak na oferowaną przez kawiarnie, wprowadzić do Europy. Pierwsze miejsce, w którym mężczyźni będą mogli napić się kawy i doświadczyć zaspokojenia oralnego, zostanie otwarte w Genewie już w grudniu. Drugie ma powstać w Londynie.

1 felatio bar bar orgasm seks sex epnis wagina news new

W Szwajcarii pomysł już wzbudził wiele kontrowersji. Na ten moment wiadomo jedynie, że koszt porannej kawy i orgazmu będzie wynosił około 65 franków szwajcarskich. W kraju słynącym z precyzyjnych zegarków i pysznej czekolady prostytucja jest legalna, można więc nie tylko stwierdzić, że jest to miejsce idealne do tego typu biznesu, a wręcz zapytać, dlaczego nikt nie pokusił się o coś takiego już wcześniej. Co do londyńskiej kawiarni wiadomo, że ma znajdować się przy Praed Street, blisko hotelu Hilton i stacji Paddington. W Anglii prostytucja również jest legalna, natomiast prowadzenie domów publicznych czy nakłanianie do kontaktów seksualnych – już nie. Jak zapewnia Charvet „nikt nie jest zmuszany do pracy w kawiarni i jest to normalne zajęcie. Dla bezpieczeństwa kobiet i ich zdrowia będą zapewnione jak najlepsze warunki”. Londyńska filia ma zajmować powierzchnię ok. 150 mkw, dzięki temu będzie mogła przyjąć ponad 100 klientów w tym samym czasie. Samo założenie jest takie, że „Fellatio Café” będzie działać na zasadach normalnej kawiarni, gdzie można w spokoju napić się kawy i coś przekąsić. Usługi seksualne mają być tylko dodatkiem dla chętnych osób.

Oczywiście cena takiej przyjemności nie może być niska. Charvet przyznaje, że będzie to najdroższa kawa w mieście. Klienci, chcąc skorzystać z oferowanych usług, muszą przygotować się na spory wydatek rzędu 50 funtów. Za każde dodatkowe 15 minut pobierana będzie opłata w wysokości 10 funtów.

2 felatio bar bar orgasm seks sex epnis wagina news new

Na razie kawiarnia oferuje jedynie usługi dla mężczyzn, chociaż właściciel nie wyklucza w przyszłości otwarcia kawiarni specjalnie dla kobiet.

Wywiad z Bradleyem Charvetem przeczytacie tutaj

Fot. archiwum własne, flickr.com