Jesień zbliża się wielkimi krokami, a w MOMU właśnie rozpoczął się cykl wydarzeń kulturalnych. Najbliższe trzy miesiące zapowiadają się naprawdę ciekawie, nie tylko dla podniebienia (te nasze kucharze z MOMU już dawno skradli swoimi aromatycznymi daniami). Co wieczór będziecie mogli usłyszeć muzykę na żywo. Wśród wykonawców znajdą się twórcy zarówno ci znani, jak i bardziej niszowi. Młodzi artyści – tacy jak Weronika Lewandowska czy Marta Maksymiuk – swoimi występami dostarczą gościom dużo świeżego brzmienia podczas wieczornej kolacji. MOMU nie zapomina również o wielbicielach muzyki jazzowej. Pianiści Andrzej Wysockiego i Wiesław Wysoki, którzy na co dzień współpracują z warszawskimi teatrami muzycznymi oraz Warszawską Akademią Muzyczną, zadbają o jazzową oprawę wieczoru. 

3 kulturalna jesien w momu momu warszawa warsaw food koncert jazz music

MOMU jest przykładem restauracji, w której dobra kuchnia spotyka się ze sztuką i muzyką. Oprócz wspomnianych występów na żywo będziemy świadkami kilku ciekawie zapowiadających się wernisaży malarzy i grafików.

30 września w ramach cyklu „Kulturalna Jesień w MOMU” przewidziany jest wernisaż Bogny Czechowskiej – malarki, rzeźbiarki i ilustratorki, której prace pojawiały się na wystawach m.in. w Japonii i Kanadzie. W październiku odbędzie się wernisaż graficzki, Wioletty Jaskólskiej. Cykl występów i wernisaży zakończy się prezentacją prac malarza Konrada Opali.

MOMU pamięta również o swoich najmłodszych gościach – w każdą niedzielę w godzinach od 13 do 17 w restauracji obecni są animatorzy, którzy zapewnią masę zabawy naszym pociechom.

Powyższe atrakcje są bezpłatne, więc tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia restauracji MOMU przy ulicy Wierzbowej 9/11 i spędzenia czasu w miłej, jesiennej atmosferze. 

4 kulturalna jesien w momu momu warszawa warsaw food koncert jazz music

Fot. materiały prasowe