Stanik Rilke Philosophy 109 zł, body Rosa Le Petit Trou 270 zł, figi Lucile Le Petit Trou 159 zł

Uwielbiamy polskie marki, uwielbiamy też bieliznę. Dlatego tym razem postanowiliśmy zaprezentować wam najfajniejszą naszym zdaniem bieliznę od polskich projektantów. 

Co czyni bieliznę perfekcyjną? Przede wszystkim dopasowanie do konkretnej osoby. Krój, który idealnie zgra się z kształtami ciała. I wygoda, bo przecież bielizny nie powinno się czuć na sobie; noszenie jej nie powinno męczyć. Ale liczy się też oprawa wizualna. Chcemy, by zmysłowa, pieczołowicie wykończona bielizna zakładana co rano poprawiała nam humor. I nieraz rzeczywiście ten humor poprawia. Szczególnie, gdy sięgamy po produkty polskich marek, a  to dlatego, że super mieć świadomość, że nosimy na sobie coś, co nie zostało wyprodukowane masowo, nad czym pracowały nasze rodzime krawcowe; w co włożona została uwaga, staranność i serce. Jeszcze nie tak dawno polskich marek oferujących ciekawą bieliznę nie było praktycznie wcale, teraz wybór jest już całkiem spory. Pokazujemy produkty od naszych bieliźnianych faworytów. 

1 shopping royal youth riielke figi moye le petit trou seveniu bra bielizna stanik

1. stanik Senveniu 69 zł, 2. stanik Royal Youth 99 zł, 3. figi Lucille Le Petit Trou 159 zł, 4. figi MOYE 160 zł, 5. stanik Rilke Philosophy 109 zł; zdjęcie w środku: Le Petit Trou stanik Flore 190 zł, majtki Sonia 159 zł.

Fot. opracowanie graficzne Małgorzata Stolińska dla enter the ROOM na bazie materiałów prasowych