Dążenie do przyjemności nadaje życiu sens i wyzwala radość, jest najlepszym remedium na zmartwienia. Dlatego redakcja enter the ROOM zaprasza na MANIFEST ZMYSŁÓW! 4 grudnia w warszawskim Niebie będzie dniem w pełni poświęconym przyjemnościom! Świętem zmysłów!

W naszych artykułach powtarzamy z uporem maniaka, że każde ciało jest dobre i każde zasługuje na przyjemność. Chcemy wam pomóc w poznawaniu siebie, w odkrywaniu tego, co sprawia wam przyjemność, dlatego postanowiliśmy zorganizować MANIFEST ZMYSŁÓW, czyli jednodniowe wydarzenie, w trakcie którego odbędą się interesujące dyskusje dotyczące pozytywnego podejścia do cielesności i seksualności, pokazy twórczości inspirowanej zmysłami. Będzie można kupić bieliznę, miłosne gadżety i naturalne kosmetyki oraz poddać się relaksującym masażom.

1 manifest zmysw girls room enter the room niebo warsaw event sex life warszawa klub niebo

Od początku przyszłego tygodnia będziemy prezentować wam partnerów naszego wydarzenia, którego już nie możemy się doczekać. Możemy też zdradzić, że w naszej redakcji ostatnio naprawdę dużo się dzieje: pracujemy nie tylko nad MANIFESTEM ZMYSŁÓW, lecz także nad magazynem, który swoją premierę będzie miał właśnie 4 grudnia. Więcej szczegółów wkrótce. 

 

MANIFEST ZMYSŁÓW, 4 grudnia 2016

NIEBO, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

ZapraszamyWstęp wolny.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcecie zaprezentować się w trakcie wydarzenia, piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 plakat manifest zmysw girls room enter the room niebo warsaw event sex life warszawa klub niebo

Identyfikacja graficzna MANIFESTU ZMYSŁÓW: Małgorzata Stolińska