Chloé Fleur the Parfum to najnowsza odsłona kultowego zapachu Chloé Eau de Parfum, stworzonego w 2008 roku. Autorami tej subtelnej kombinacji elegancji i zmysłowości umieszczonej w klasycznym flakonie z zawiązaną wokół jego szyjki beżową wstążką są mistrzowie Michel Almairac i Mylene Alran

Luksusowy zapach to efekt połączenia najcenniejszych składników i najbardziej delikatnych części kwiatów – ich serc. Główna nuta pochodzi z samego serca róży, która rozwija się w lekko pikantną stronę przywołując aromat malin. Werbena dodaje świeżości, promiennie zielonego wymiaru i lekkości, a kwiat wiśni wzbogaca o słodycz i dopełnia całości, roztaczając mleczne, migdałowe aromaty. Ten bogaty bukiet jest niczym dotyk jedwabiu na nagiej skórze.

Po raz kolejny perfumy Chloé promuje modelka i aktorka Dree Hemingway, która według samej dyrektor kreatywnej marki, Clare Waight Keller, odzwierciedla ducha Chloé girl’s  jednocześnie eleganckich i przekornych. Intrygujący jest fakt, iż w kampanii wykorzystano remiks coveru „Hey Joe” Jimi’ego Hendrixa, wykonanego przez Charlotte Gainsbourg, który pochodzi z soundtrack’u filmu Lars’a von Trier’a „Nimfomanka”.

680 chloe perfumy 1

Fot. materiały prasowe