Dążenie do przyjemności nadaje życiu sens i wyzwala radość, jest najlepszym remedium na zmartwienia. Zapraszamy was na organizowany przez naszą redakcję MANIFEST ZMYSŁÓW, który odbędzie się 4 grudnia w warszawskim klubie Niebo. Wcześniej mamy jednak zamiar opowiedzieć wam coś o każdym z naszych wystawców, partnerów i osób, które poprowadzą dyskusje. Wśród wystawców znajdzie się też marka kosmetyków naturalnych Iva Natura.

W naszych artykułach powtarzamy z uporem maniaka, że każde ciało jest dobre i każde zasługuje na przyjemność. Chcemy wam pomóc w poznawaniu siebie, w odkrywaniu tego, co sprawia wam przyjemność, dlatego postanowiliśmy zorganizować MANIFEST ZMYSŁÓW, czyli jednodniowe wydarzenie, w trakcie którego odbędą się interesujące dyskusje dotyczące pozytywnego podejścia do cielesności i seksualności, pokazy twórczości inspirowanej zmysłami. Będzie można kupić bieliznę, miłosne gadżety i naturalne kosmetyki oraz poddać się relaksującym masażom.

Bardzo cieszymy się, że podczas wydarzenia będzie też z nami Izabela Wierzbińska, która reprezentuje w Polsce pochodzącą z Turcji markę Iva Natura. Jak sama nazwa sugeruje, marka specjalizuje się w kosmetykach naturalnych. Wszystkie oferowane produkty są certyfikowane, organiczne i ekologiczne. Iva Natura to ukłon w stronę tysiącletnich tradycji. Firma bazuje przede wszystkim na roślinach, które znane są mieszkańcom Anatolii od wieków i cenione przez nich ze względu na swoje prozdrowotne właściwości. Tymianek, lukrecja, lawenda, róża damasceńska czy przytula czepna to tylko niektóre składniki, które można znaleźć w kremach, żelach albo peelingach marki. Iva Natura stale udowadnia, że piękno i zdrowie idą w parze oraz że najlepsze sposoby na pielęgnację wymyślono już dziesiątki lat temu, a dziś warto czerpać z wiedzy poprzednich pokoleń, stosując jednocześnie najnowsze metody produkcji kosmetyków. Więcej o marce będziecie mogli dowiedzieć się podczas MANIFESTU ZMYSŁÓW, a tymczasem przeczytajcie, co Izabela Wierzbińska sądzi na temat zmysłów i przyjemności. 

 

Czym się zajmujesz? 

Pracuję dla marki Iva Natura, która pochodzi z Turcji. Ten kraj od dawna fascynuje mnie swoją różnorodnością. Kosmetyki Iva Natura poznałam w Turcji i zakochałam się w nich. Tak narodził się pomysł, aby wprowadzić je na polski rynek.  

 

Który ze zmysłów jest dla ciebie najważniejszy?

Nie wyobrażam sobie życia bez wzroku i smaku. 

 

Co sprawia ci przyjemność?

Nic tak nie poprawia nastroju jak bliskość drugiej osoby – ukochanego, przyjaciół. Uwielbiam drobne przyjemności na co dzień, które pozwalają się zrelaksować – dobre jedzenie, domowe spa, czas poświęcony na lekturę lub film i przede wszystkim kontakt z naturą.

 

Co zaprezentujesz na Manifeście Zmysłów?

Podczas Manifestu Zmysłów chcę przybliżyć kosmetyki organiczne Iva Natura. Powstają one na bazie esencji i olejków pozyskiwanych z roślin, które od wieków występują w Turcji w naturalnym środowisku. W ich składach znajdziemy, między innymi, tymianek, lukrecję, mirt, lawendę, oliwę z oliwek czy wodę różaną – naturalny kosmetyk od wieków stosowany w tym rejonie świata. Kosmetyki Iva Natura to produkty do pielęgnacji, które zadbają o nasze zdrowie, urodę i zmysły w poszanowaniu natury, ponieważ wierzymy, że piękno pochodzi z właśnie z niej.

1 manifest zmysw iva natura comsetics uroda natura targi niebo

Fot. materiały prasowe Iva Natura