Dążenie do przyjemności nadaje życiu sens i wyzwala radość, jest najlepszym remedium na zmartwienia. Zapraszamy was na organizowany przez naszą redakcję MANIFEST ZMYSŁÓW, który odbędzie się 4 grudnia w warszawskim klubie Niebo. Wcześniej mamy jednak zamiar opowiedzieć wam coś o każdym z naszych wystawców, partnerów i osób, które poprowadzą dyskusje. Wśród nich znajdzie się Aleksandra Knaflewska, założycielka Na Temat Piękna.

W naszych artykułach powtarzamy z uporem maniaka, że każde ciało jest dobre i każde zasługuje na przyjemność. Chcemy wam pomóc w poznawaniu siebie, w odkrywaniu tego, co sprawia wam przyjemność, dlatego postanowiliśmy zorganizować MANIFEST ZMYSŁÓW, czyli jednodniowe wydarzenie, w trakcie którego odbędą się interesujące dyskusje dotyczące pozytywnego podejścia do cielesności i seksualności, pokazy twórczości inspirowanej zmysłami. Będzie można kupić bieliznę, miłosne gadżety i naturalne kosmetyki oraz poddać się relaksującym masażom.

Bardzo cieszymy się, że będzie z nami również Aleksandra Knaflewska, która w swoim salonie, Na Temat Piękna, oferuje orientalne masaże i inne relaksacyjne zabiegi w duchu slow, które pozwalają wsłuchać się w ciało, odprężyć, pozbyć codziennej dawki stresu. Inicjatywa przypadła nam do gustu tak bardzo, że jakiś czas temu postanowiłyśmy porozmawiać z Olą o jej pracy. Wywiad możecie przeczytać na łamach naszego magazynu. Teraz zapraszamy was do wypróbowania masaży na własnej skórze podczas MANIFESTU ZMYSŁÓW (Uwaga! Łatwo się od nich uzależnić!).

 

Jak narodził się u ciebie pomysł na założenie własnej marki?

Prowadzę swój gabinet  Na Temat Piękna , które nazywam azylem, gdzie czas płynie specyficznym tempem. To miejsce, w którym stymuluje się umysł, ciało i emocje. Uwielbiam gościć ludzi, czuję wtedy, że daję im kawałek siebie. Dlatego gabinet stworzyłam w swoim domu na Bielanach, ponieważ zależy mi na tym, żeby atmosfera była prawdziwie domowa. Staram się żyć zgodnie z własną przemyślaną koncepcją życia i ze swoimi marzeniami. To miejsce powstałoby prędzej czy później, bo to cząstka mnie wydana w formie namacalnej. Pracowałam w różnych salonach kosmetycznych, ale nigdzie nie znalazłam miejsca łączącego profesjonalną kosmetykę z dbaniem o równowagę ciała i ducha.

 1 manifest zmysw na temat pikna ambasadorka beauty natura

Który ze zmysłów jest dla ciebie najważniejszy? 

Dotyk.

 

Co sprawia ci przyjemność? 

Lekkostrawne jedzenie, seks i dobry film. Dokładnie w takiej kolejności.

 

Co zaprezentujesz na MANIFEŚCIE ZMYSŁÓW?

Będziecie mogli poczuć mój masaż na swoich dłoniach. Postaram się odpowiedzieć na każde wasze pytanie dotyczące pielęgnacji ciała, biorąc pod uwagę jego zewnętrzne, jak i wewnętrzne aspekty.

2 manifest zmysw na temat pikna ambasadorka beauty natura

Fot. materiały prasowe Na Temat Piękna