Dążenie do przyjemności nadaje życiu sens i wyzwala radość, jest najlepszym remedium na zmartwienia. Zapraszamy was na organizowany przez naszą redakcję MANIFEST ZMYSŁÓW, który odbędzie się 4 grudnia w warszawskim klubie Niebo. Wcześniej mamy jednak zamiar opowiedzieć wam coś o każdym z naszych wystawców, partnerów i osób, które poprowadzą dyskusje. Wśród wystawców znajdzie się też NATURATIV, polska marka oferująca kosmetyki w pełni naturalne. 

W naszych artykułach powtarzamy z uporem maniaka, że każde ciało jest dobre i każde zasługuje na przyjemność. Chcemy wam pomóc w poznawaniu siebie, w odkrywaniu tego, co sprawia wam przyjemność, dlatego postanowiliśmy zorganizować MANIFEST ZMYSŁÓW, czyli jednodniowe wydarzenie, w trakcie którego odbędą się interesujące dyskusje dotyczące pozytywnego podejścia do cielesności i seksualności, pokazy twórczości inspirowanej zmysłami. Będzie można kupić bieliznę, miłosne gadżety i naturalne kosmetyki oraz poddać się relaksującym masażom.

Tego dnia będzie z nami również marka NATURATIV oferująca polskie, certyfikowane kosmetyki naturalne - tworzone z pasją i bez kompromisów - ściśle według reguł certyfikacji NATRUE, która jest międzynarodowym znakiem jakości kosmetyków prawdziwie naturalnych. Te produkty to prawdziwe superfood dla skóry! Bogate kompozycje olejów, ekstraktów, maseł roślinnych, które odżywiają i błyskawicznie regenerują skórę oraz aromaty, które pobudzają zmysły siłą naturalnych olejków. To kwintesencja naturalnej, smakowitej pielęgnacji. NATURATIV to linie do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy. Jest również linia SWEET dla najmłodszych oraz MEN dla panów. Blisko 100 naturalnych, kuszących produktów. Chcecie dowiedzieć się więcej? Przeczytajcie naszą rozmowę z Martą Ziubińską, która będzie reprezentować markę podczas MANIFESTU ZMYSŁÓW.

 

Czym się zajmujesz? 

Pracuję dla marki NATURATIV, pochodzącej z Aromedy – już 8 lat produkującej kosmetyki prawdziwie naturalne w Polsce. Kierujemy się przekonaniem, że kosmetyk, który zachwyca, przede wszystkim musi składać się ze świetnych surowców, po drugie musi przynosić szybko zauważalne efekty, a po trzecie kusić zmysły.

 2 manifest zmyslow naturativ natura komsetyki targi warszawa niebo

Który ze zmysłów jest dla ciebie najważniejszy?

To trudne pytanie. Ale myślę, że na pierwszym miejscu stoi dotyk. Ostatnio poznałam ciekawą teorię na temat rodzajów dotyku na warsztatach tanecznych, bo kocham taniec równie mocno jak kosmetyki naturalne... Można dotykać subtelnie „skóra w skórę”, można mocniej „mięsień w mięsień” i bardzo intensywnie „kość w kość”. To ostatnie brzmi może nieco drastycznie, ale w rzeczywistości przynosi sporą namiętność w tańcu i nie tylko...

 

Co sprawia ci przyjemność?

Przyjemność i szczęście w życiu to zbiór małych wydarzeń, które można i trzeba znajdywać każdego dnia. Powiedziałam już, że lubię dotyk i taniec. Lubię też próbować nowych smaków i lubię to, co niesie świat dobrych kosmetyków - urzekające aromaty, puszyste konsystencje i chwilę uważności dla samego siebie.

 

Co zaprezentujesz na MANIFEŚCIE ZMYSŁÓW?

Nasze kosmetyki zazwyczaj już z daleka wabią zapachem. Odkręcimy więc słoiki maseł, scrubów, balsamów, buteleczki olejków. Będzie można zaczerpnąć, wmasować, zobaczyć efekt. No i utonąć w aromatach energetyzujących cytrusów, relaksującej trawy cytrynowej i kokosa, słodkiej wanilii, karmelu i... resztę wyjawimy na miejscu!

3 manifest zmyslow naturativ natura komsetyki targi warszawa niebo

Fot. materiały prasowe marki NATURATIV