Dążenie do przyjemności nadaje życiu sens i wyzwala radość, jest najlepszym remedium na zmartwienia. Zapraszamy was na organizowany przez naszą redakcję MANIFEST ZMYSŁÓW, który odbędzie się 4 grudnia w warszawskim klubie Niebo. Wcześniej mamy jednak zamiar opowiedzieć wam coś o każdym z naszych wystawców, partnerów i osób, które poprowadzą dyskusje. Wśród nich znajdzie się też marka evrēe.

W naszych artykułach powtarzamy z uporem maniaka, że każde ciało jest dobre i każde zasługuje na przyjemność. Chcemy wam pomóc w poznawaniu siebie, w odkrywaniu tego, co sprawia wam przyjemność, dlatego postanowiliśmy zorganizować MANIFEST ZMYSŁÓW, czyli jednodniowe wydarzenie, w trakcie którego odbędą się interesujące dyskusje dotyczące pozytywnego podejścia do cielesności i seksualności, pokazy twórczości inspirowanej zmysłami. Będzie można kupić bieliznę, miłosne gadżety i naturalne kosmetyki oraz poddać się relaksującym masażom.

Bardzo cieszymy się, że będzie z nami polska marka evrēe. Naturalność, zdrowie, samoakceptacja, szacunek dla przyrody – to znaki rozpoznawcze evrēe. Marka wyeliminowała ze swoich kosmetyków, takie składniki jak oleje mineralne i parafiny, które pozyskiwane są syntetycznie, sztuczne barwniki i parabeny. Produkty oferowane przez firmę są jak zdrowy, pełnowartościowy posiłek dla skóry, koktajl pełen witamin i minerałów. Dla evrēe piękno to przede wszystkim naturalność. Jak najbardziej się z tym zgadzamy. Tymczasem więcej o marce, jak i o swoim stosunku do zmysłów i przyjemności, opowiedziała nam Weronika Kowalczuk – brand manager evrēe.

 

Jak narodził się pomysł na markę evrēe?

Pomysł na markę zrodził się w głowach założycieli marki evrēe, którzy przez długi okres pracowali w międzynarodowej korporacji. Zauważyli jednak, że na rynku masowym nie ma produktów, które w 100 % spełniają ich oczekiwania i postanowili to zmienić. Zależało im na tym, aby mieć wgląd w każdy etap tworzenia kosmetyków. Tak właśnie powstała marka evrēe oparta na naturalnych olejach, emolientach roślinnych i naturalnych woskach, która w swoich produktach zawiera wachlarz naturalnych wyselekcjonowanych składników aktywnych w wysokich stężeniach, a bazą wszystkich produktów są oleje, które w zależności od rodzaju, mają szerokie spectrum działania i doskonale pielęgnują skórę. 

W biegu czasem trzeba się zatrzymać i pomyśleć o sobie oraz o swoich potrzebach.

Który ze zmysłów jest najważniejszy dla evrēe?

Najważniejszym zmysłem dla evrēe jest zmysł dotyku. Tworzymy kosmetyki dla osób, które cenią jakość i efekty widoczne ,,na gołej skórze”.  Przede wszystkim stawiamy na przyjemność stosowania, na to, aby nasze produkty miały konsystencje przyjemne w dotyku, a skóra po ich użyciu była jedwabiście gładka i optymalnie nawilżona.

Drugim, równie ważnym zmysłem dla evrēe jest węch. Bardzo dbamy o to, aby nasze produkty rozpieszczały zmysły. W ofercie mamy różne gamy zapachowe: od tych owocowych i kwiatowych aż do eleganckich i zmysłowych. Wyznajemy filozofię URBAN SPA, przypominamy o tym, że sami dla siebie powinniśmy być najważniejsi, że w biegu czasem trzeba się zatrzymać i pomyśleć o sobie oraz o swoich potrzebach. A nasze produkty służą właśnie temu, aby zrelaksować zmysły, aby zapewnić sobie i ciału maksymalną regenerację jednocześnie oszczędzając czas. 

 

Co sprawia ci przyjemność?

W pracy największą przyjemność sprawia mi możliwość kreowania. Podoba mi się fakt, że mam wpływ na każdy etap procesu tworzenia nowego produktu – od zapachów i konsystencji po wygląd w projekt opakowania. Każdy produkt testuję na własnej skórze, widzę jakie daje efekty oraz oceniam przyjemność jego stosowania. A potem zaczyna się to, co lubię najbardziej, czyli działania mające na celu poinformować świat o nowym fantastycznym produkcie! Dużą satysfakcję daje mi fakt, że jeśli ktoś już spróbuje naszego kosmetyku, zostaje naszym wiernym użytkownikiem. Tak jest naprawdę! Cudownie jest móc obserwować efekty swoich działań.

W życiu prywatnym lubię czasem zwolnić tempo, ponieważ w pracy jestem w ciągłym biegu. Włączam wtedy slow mode i staram się doceniać małe rzeczy. W życiu najbardziej cenię wolność, a wolność dają mi podróże, jazda na rowerze oraz książki. Każda z tych rzeczy przenosi mnie w inny świat, a bycie gdzie indziej, pozwala mi spojrzeć na tu i teraz z dużą dozą dystansu.  

 

Co zaprezentujecie na MANIFEŚCIE ZMYSŁÓW?

Na MANIFEŚCIE ZMYSŁÓW chcemy przypomnieć konsumentkom, że są ważne, że one, ich ciała i zmysły to początek i ten element, od którego się wszystko zaczyna. Prywatnie wyznaję filozofię, że nie możemy dać szczęścia innym, póki sami nie jesteśmy szczęśliwi. Także to ja i ty jesteśmy początkiem! Tego dnia chcemy przypomnieć każdej kobiecie jak bardzo jest ważna i tym samym wyjątkowa. evrēe o niej pamięta i chce o nią zadbać. 

1 manifest zmysw evree kosmetyki natura

Fot. materiały prasowe