W niedzielę widzimy się na Manifeście Zmysłów w Niebie! My już nie możemy się doczekać i mamy nadzieję, że wy, nasi czytelnicy, pojawicie się, aby wspólnie z nami świętować premierę magazynu "G'rls ROOM", poznać naszych wspaniałych partnerów i współpracowników, rozmawiać otwarcie o seksualności i pobudzać wszystkie zmysły. 

Odliczając czas do 4 grudnia, przypominamy, co was czeka podczas Manifestu Zmysłów.

Zaczynamy wprawdzie o 12:00, ale zachęcamy was, żebyście przyszli wcześniej. Możecie wprawić się w zmysłowy nastrój, próbując dań i drinków z afrodyzjakami przygotowanych specjalnie na tę okazję przez Raj w Niebie (poniżej menu). Co powiecie na krem z cukinii z lubczykiem albo napój o nazwie La Petite Morte? O 12:00 zaczynają się też pierwsze warsztaty Instytutu Pozytywnej Seksualności (Pozytywna Seksualność – przez ocean do Warszawy) i rozmowa z Hanią Rydlewską wokół książki „Slow sex”, więc warto pojawić się wcześniej i zająć miejsca. 

Przez cały dzień możecie brać udział w otwartych warsztatach i w dyskusjach

Warsztaty Instytutu Pozytywnej Seksualności:

12:00 – 12:30 Pozytywna Seksualność – przez ocean do Warszawy.

13:00 – 13:30 Playfighting – starcia nie tylko miłosne.

14:00 – 14:30 Jak wybrać prezent erotyczny?

15:00 – 15:30 Kink i Wanilia, czyli o spełnianiu swoich fantazji.

 

Dyskusje i wykłady na scenie głównej:

12:00 – 12:30 „O odzyskiwaniu kontaktu z własnym ciałem, odkrywaniu i afirmowaniu erotycznego potencjału, przekładającego się na satysfakcjonujący seks w duchu slow”. Rozmowę z Hanną Rydlewską, współautorką książki „Slow Sex” poprowadzi Paulina Klepacz.

13:00 – 13:30 „O czym informuje zapach? Oddziaływanie zapachów na zmysły”. Temat zgłębi stylistka zapachów Michelle Kapuścińska z Mo61.

14:00 – 14:30 „Bestie Angeli Carter”. O fantazji i zmysłowości w literaturze porozmawiają Maciej Marcisz i Anna Wysocka z Nowego Klubu Czytelniczego.

15:00 – 15:30 „Siła afrodyzjaków”. Rozmowę z senselierką Martą Siembab poprowadzi wydawczyni i redaktorka naczelna wydań specjalnych „KUKBUK-a” Daria Pawlewska.

16:00 – 16:30 „Dziewczyny mają głos! Dziewczyny mają siłę!”. Dyskusja redakcji wokół magazynu „G’rls ROOM”.

17:00 – 17:30 „Jak żyć, żeby chciało się kochać? O Sztuce kochania Michaliny Wisłockiej, legendarnym poradniku dla par, który zmienił życie seksualne milionów Polaków”. Rozmowa z dr Alicją Długołęcką, edukatorką seksualną, która zajmuje się doradztwem partnerskim i promowaniem zdrowia seksualnego, współautorką książek „Seks na wysokich obcasach” i „Seks na wysokich obcasach 2” porozmawia Paula Szewczyk.

18:00 – 18:30 „Ukryty potencjał miednicy – jogiczne sposoby na więcej luzu i przyjemności”. Basia Tworek ze Stanu Skupienia w wykładzie i otwartym pokazie z udziałem publiczności. Weźcie ze sobą maty!

1 Manifest zmysw evree naturativ kiny winky natalia siebula anna lawska momu warsaw targi natura kosmetyki jan barba kukbuk kolaz

Co jeszcze? Podczas Manifestu będziecie mogli kupić magazyn „G’rls ROOM”. Na jego okładce nasza modelka Wiktoria ma na sobie koszulkę zaprojektowaną specjalnie dla nas przez momu! Tę i inne koszulki marki będziecie mogli równiez kupić w niedzielę. Anna Ławska, która pojawi się ze swoją ręcznie wytwarzaną biżuterią, z okazji Manifestu przygotowała kolczyk afirmujący kobiece ciało! Swoim kształtem w subtelny, charakterystyczny dla twórczości projektantki sposób, nawiązuje do kobiecych piersi. Natalia Siebuła do Nieba zabierze ze sobą swoje sensualne jedwabne sukienki i topyDo kupienia będą także ilustracje jednej z naszych ambasadorek, Pauliny Dereckiej. Nie zabraknie również kolekcji FACES, która jest wynikiem współpracy Siebuły, Dereckiej i Ławskiej. 

Dawkę odprężenia zafundujecie sobie, oddające się w ręce specjalistów z salonu Relax in SPA. Do domu zabierzcie ze sobą kosmetyki naszych ulubionych marek naturalnych. Na Manifeście poznacie bliżej markę evrēe. My szczególnie polecamy bogate olejki do twarzy, na przykład różany, który rozświetla i odżywia skórę. W Niebie spotkacie też Martę i Bartka, czyli twórców marki Jan Barba. Zachwycicie się nie tylko ich kosmetykami, lecz także naturalnymi świecami aromaterapeutycznymi. Kolejna marka to Naturativ. Co powiecie na hipoalergiczne masło do ciała z masłem shea, masłem kakaowym, masłem oliwkowym i olejem babassu? Nie tylk świetnie brzmi, lecz tak też działa na skórę, nawet tę wrażliwą. Nasze serca podbiły też ostatnio kosmetyki Iva Natura, bazujące na esencjach i olejkach roślinnych pozyskiwanych z roślin uprawianych w chronionych ekosystemach, z dala od miast, w tureckim regionie Anatolii. 

Na stoisku Mo61 Perfume Lab będziecie mogli stworzyć swoje własne, unikalne perfumy. Może zapach kościoła? Michelle, stylistka zapachów Mo61, mówi, że jest on bardzo seksowny. Kolejne doznania zapewni wam ekipa naszego ulubionego magazynu kulinarnego, czyli „KUKBUK-a”, serwując wam gorącą czekoladę, którą będziecie mogli doprawić pobudzającymi dodatkami. 

Tak rozochoceni na pewno nie pominiecie Antoniego Ruszkowskiego z queer sex shopu Kinky Winky, który pomoże w wyborze seksgadżetów, książek erotycznych czy najnowszych produkcji porno Eriki Lust. A na stoisku Instytutu Pozytywnej Seksualności zapoznacie się dokładnie z jego ofertą, której przedsmak podczas warsztatów na antresoli. 

Z kolei na stoisku wydawnictwa Agora kupicie książkę Slow sex. Uwolnij miłość” z autografem Hanny Rydlewskiej i najnowsze wydanie Sztuki kochania Michaliny Wisłockiej z przedmową profesora Zbigniewa Izdebskiego, uzupełnione rozdziałem o antykoncepcji. 

Podczas Manifestu nie zabraknie też sztuki. Pomiędzy dyskusjami będziecie mogli obejrzeć film będący częścią pracy „Z głowy” Diany Grabowskiej. To właśnie za ten projekt przyznano Dianie nagrodę Coming Out 2015. Artystka w swojej pracy opowiada o naszym rozumieniu intymności i o tym, jak kultura wpływa na nasze postrzeganie ciała. Będziecie mogli też obcować z pracami Iwony Demko takimi jak Uwikłane” i 28 dni”. Artystka znana jest z zamiłowania do różu, pluszu i przełamywania tabu, zwłaszcza w kwestii kobiecej cielesności.

A! Będzie też coś dla spragnionych magii! W intymnej atmosferze będzie można poznać swoją przyszłość. 

Na koniec czeka nas jeszcze seans filmowy. O 20:30 zapraszamy na pokaz filmu „To właśnie seks” w reż. Josha Lawsona, w ramach Niedzielnego Wieczoru Filmowego // Kino w Niebie x enter the ROOM

Czekamy na was! W Niebie!

manifest zmysow niebo raj menu kuchnia hawajska

Opracowanie graficzne Małgorzata Stolińska