Staramy się nieustannie przekonywać was do budowania kontaktu ze swoim ciałem. Teraz jest ku temu dodatkowa okazja, bo już 10 marca na ekranach polskich kin pojawi się film „Mr. Gaga” opowiadający o Ohadzie Naharinie – jednym z najbardziej uznanych choreografów i tancerzy na świecie, twórcy języka ruchu GaGa.

„GaGa to nieustanne poznawanie swojego ciała i przekraczanie granic tego, co konwencjonalne. Ohad przekonuje, by każdego dnia próbować czegoś nowego, by ustawiać ciało w pozycjach, w jakich jeszcze go nie ustawiliśmy, poruszać nim inaczej niż zwykle” – opowiada nam izraelski dokumentalista Tomer Heymann. Wywiad z twórcą będziecie mieli okazję przeczytać w wiosennym numerze naszego magazynu „G’rls ROOM”. Tymczasem, zainspirowani filmem „Mr. Gaga”, staramy się przekonać was do tego, byście znaleźli w swoim życiu przestrzeń na taniec. Niekoniecznie po to, by osiągnąć idealną sylwetkę czy perfekcję ruchów, a po prostu dla zabawy, by oczyścić umysł i otworzyć się na nowe doznania. Dlatego postanowiliśmy wybrać kilka produktów, które mogą pomóc wam w tańcu, jak i w codziennej dbałości o ciało. 

 shopping

1. legginsy treningowe H&M, cena: 79,90 zł; 2. buty adidas Consortium Naked, cena: 899 zł, 3. peeling kawowy z olejkami naturalnymi MESH/ Showroom.pl, cena: 40 zł; 4. odżywczy eliksir do ciała z żurawiną Mokosh, cena: 65 zł; 5. body MUUV, cena: 219 zł.

Fot. opracowanie graficzne Małgorzata Stolińska dla enter the ROOM na bazie materiałów prasowych