Warszawa pełna jest ciekawych inicjatyw i projektów. Właśnie za to ją lubimy. Jednym z takich nowych konceptów jest pierwszy, stacjonarny butik Cloudmine przy ulicy Paryskiej.

Cloudmine jest na rynku od wielu lat. Do tej pory był to wyłącznie internetowy sklep. Teraz możecie jednak korzystać z jego oferty w stacjonarnym butiku przy ulicy Paryskiej 17 na Saskiej Kępie. Właścicielki Cloudmine planują stałe poszerzanie swojej oferty, zasięgu współpracy z kolejnymi projektantami, a także organizację specjalnych wydarzeń połączonych z rabatami. Już 12 kwietnia dzień przedświątecznych promocji. Kolejny 19 maja, podczas którego odbędzie się pierwsza wystawa Pod chmurką, a także świętowanie Dnia Matki.

Przy Paryskiej jest już dostępna m.in. najnowsza kapsułkowa kolekcja Ani Kuczyńskiej Black Celebration 1986 inspirowana m.in. nową falą, zarówno filmową, jak i muzyczną. W ofercie są także utrzymane w palecie stonowanych barw sukienki Natalii Siebuły pracującej na polskim rynku od 2009 roku. Nie brakuje również dodatków. Cloudmine w swojej sprzedaży posiada biżuterię marek KOPI, Takk oraz Animal Kingdom.

W butiku będą dostępne najnowsze kolekcje również takich projektantów, marek oraz artystów jak Justyna Chrabelska, Wiola Wołczyńska, C by Cosima Borawska, The Wrap, Marios, Atomy, Przywara Strzałka, Fenek, Makota, Edgar Bąk, Choochoo, Oakie, Soyoosh, BęcZmiana, Mamsam, Paperworks, Grupa Warszawa, Tatemono oraz Momencik. Właścicielki butiku przewidują także kolaboracje Cloudmine z wyżej wymienionymi markami. Natomiast na półkach sklepu dostępny jest magazyn G’rls ROOM, więc tym bardziej zachęcamy do odwiedzin na Paryskiej. 

Sklep Cloudmine jest otwarty od poniedziałku do piątku od 11:30 do 19:00, a w soboty od 11:00 do 16:00.

 1 Cloudmine butik

2 Cloudmine butik

Fot. materiały prasowe