Wkrótce będzie kolejna okazja, aby się spotkać! 22 i 23 kwietnia pojawimy się na Ekocudach, czyli drugiej edycji Targów Kosmetyków Naturalnych w Warszawie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Będą nasze magazyny, nasze T-shirty, czapki, no i my, aby opowiedzieć wam o naszych projektach. I jeszcze mnóstwo świetnych marek kosmetycznych, mniej lub bardziej znanych, ale na pewno wartych uwagi.

Doskonałe receptury, naturalne składniki, warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami, wykłady dedykowane zdrowiu... To wszystko na EkocudachDzięki pierwszej edycji targów poznałyśmy wielu twórców kosmetyków naturalnych, którzy wkładają pasję w to, co robią. Bardzo się cieszymy, że oferta kosmetyków naturalnych wciąż się poszerza a one same cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zachęcamy was do odwiedzenia targów 22 i 23 kwietnia. Zarezerwujcie dużo czasu, bo nie zabraknie atrakcji, a samych wystawców będzie ponad 80. Na pewno wyjdziecie z przydatną wiedzą i kosmetycznymi perełkami.

2

3

Bardzo się cieszymy, że po raz drugi możemy patronować temu świetnemu wydarzeniu. Co więcej, tym razem będziemy na Ekocudach nie tylko buszując wśród kosmetyków, lecz także z naszymi magazynami, czyli pierwszym i drugim numerem feministyczno-erotycznego kwartalnika „G’rls ROOM”. W ten projekt wkładamy całe serce, dbamy o jakość tekstów, które promują równość, tolerancję, wzmacniają głównie kobiece poczucie sprawczości i siły. Zależy nam też na doznaniach zmysłowych: przyjemny w dotyku, pachnący papier w kremowej tonacji, która sprawia, że wzrok się nie męczy w trakcie lektury. Do tego piękne ilustracje i zdjęcia. Recenzje naturalnych kosmetyków też u nas znajdziecie. Na Ekocuda zabierzemy ze sobą również produkty inspirowane magazynem: T-shirt z ilustracją afirmującą kobiecą seksualność, który powstał w kolaboracji z Moniką Mularczyka, założycielką marki momu; czapki z daszkiem i różowym haftowanym logo G'rls. Już nie możemy się doczekać spotkania z wami! Przybywajcie na Ekocuda!

1 ecocuda

6 ecocuda

2 ecocuda

3 ecocuda

4 ecocuda

5 ecocuda

Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych Vol. 2

22-23 kwietnia

godz. 11.00-19.00 (sobota i niedziela)

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich

Warszawa, ul. Bracka 25

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Fot. materiały prasowe