Targi Mustache Yard Sale to pomysł działającej od wielu lat w polskiej sferze modowej marki Mustache. To jedno z największych wydarzeń w świecie mody w Polsce, które jest organizowane nieprzerwanie od 2008 roku. Cieszące się niesłabnącą popularnością targi odbędą się już po raz 25. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 3 i 4 czerwca.

Program Mustache Yard Sale składa się z wielu ciekawych wydarzeń oraz spotkań. Targi co roku gromadzą ponad 400 najzdolniejszych polskich twórców mody, a także designu. W ramach tego wydarzenia znajdzie się także kilkanaście pokazów mody, tysiące rozmów o sztuce, lifestyle’u i kulturze z ekspertami, twórcami oraz z gwiazdami. Na potrzeby serii pokazów powstanie specjalnie zaaranżowana przestrzeń na Placu Defilad przed Pałacem Kultury. Jury oraz publiczność nagrodzą najciekawsze z zaprezentowanych tam kolekcji polskich projektantów.

Organizatorzy tegorocznej odsłony modowych targów przewidują wiele atrakcji w ramach tego wydarzenia, wśród nich m.in. aukcja Young Timerów, salonik stylu i elegancji stworzony we współpracy z „Warszawą Pod Krawatem”. Marka Mustache od lat dba także o artystyczną oprawę targów. Podczas poprzednich targów wystąpili Taco Hemingway, The Dumplings, Dj Paypal, Romare Flirtini, Eltron John, Matat Professionals oraz Selvy. Zwieńczeniem tegorocznej edycji Mustache Yard Sale będzie afterparty, o którego oprawę muzyczną zadbają najlepsi didżeje zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Marka Mustache cieszy się ogromnym zaufaniem wśród konsumentów oraz mniejszych i większych marek (m.in. Local Heroes, albo/albo oraz Reebok Classic).

Jako firma typowo internetowa bardzo sobie cenimy możliwość "wyjścia” do ludzi. Jako perfekcjonistki chcemy mieć zawsze pewność, że takie działanie będzie jednoznacznym sukcesem. Dlatego, za każdym razem zgłaszamy się na Yard Sale. Wiemy, że będzie to strzał w 10 i zjawią się tam nie tylko nasi fani, ale także nowi potencjalni klienci – Areta Szpura, Local Heroes.

Targi Mustache Yard Sale vol. 25 odbędą się w dniach 3 i 4 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki. Organizatorzy tego wydarzenia podkreślają, że mile widziane są także czworonogi.

1 mustache yard sale

Fot. materiały prasowe