Do tej pory targi Bakalie odbywały się w Gdańsku, teraz przyszedł czas na Wrocław. Bakalie zawitają na Śląsk już 24 czerwca, a wraz z nimi takie marki jak Fenek, Ania Kuczyńska, Natalia Siebuła, Anna Ławska czy Kopi.

Wystawcy z całej Polski, moda, design, pielęgnacja i dawka kultury. To recepta Bakalii organizowanych przez Mariannę Grzywaczewską – właścicielkę marki Cloudmine oraz Aleksandrę Hamkało – aktorkę z Wrocławia. Targów, które nie dają się łatwo zamknąć w określonych ramach, starannie selekcjonują najciekawsze polskie marki i zawsze oferują coś nowego. We Wrocławiu możemy liczyć też na pokazy filmowe i warsztaty organizowane we współpracy z takimi partnerami, jak Nowe Horyzonty czy Food Think Tank, zaś za muzykę odpowiadać będzie TONY.

Lista wystawców jest imponująco długa, a na niej Fenek, Yope, Jan Barba, Rosliny, Cloudmine, Justyna Chrabelska, Ania Kuczyńska, Kaaskas, Natalia Siebuła, Kopi, Pulpa, Pola Zag, DAD, JAD, Delikatessen, MiniMilla, Piece of wood, BVSk, Anna Ławska, Ende, Odra, ROWK, Brylove, Lauke, Alicja Getka LAB, HUGBAG, Departament Twórczości, Hopsa, Pangzi Ceramics, Bucle, Ja Cię Broszę, BOSKE, 4szpaki, Wzory I Kolory, Jagoda Stączek, BoomBloom, Projektownia V+G. Zainteresowani? Więcej informacji znajdziecie na Facebooku wydarzenia.

1 bakalie wrocaw lawska

Anna Ławska

2 bakalie wrocaw kaaskas

Kaaskas

3 bakalie wrocaw odra studio

Odra Studio

1 bakalie wrocaw

Plakat Turczyńska & Wulkan & Edgar Bąk & Paulina Derecka Illustration  

Fot. materiały prasowe