Jeśli chcecie współtworzyć z nami IV numer „G’rls ROOM”, to mamy dla was propozycję. Podzielcie się z nami zdjęciami waszych piersi i historiami o nich!

Nasza zbiórka crowdfundingowa na Polak Potrafi powoli się rozkręca i mamy nadzieję, że z waszą pomocą uda nam się doprowadzić do wydania IV i V numeru magazynu „G’rls ROOM”. Oba będą skupione wokół ważnych kwestii: piersi i okresu.

Zaczęłyśmy już pracę nad IV numerem, tym o piersiach, i chciałyśmy zaprosić was do jego współtworzenia! Zależy nam na tym, aby pokazać w magazynie przeróżne piersi, pokazać piękno i siłę tkwiące w ich różnorodności. Niezależnie od wieku, kształtu: wszystkie piersi według nas zasługują na uwagę! Wszystkie są tak samo dobre. 

Bardzo ważne są też dla nas wasze historie związane z piersiami. Jaki macie do nich stosunek? Co na niego wpływa? 

Piszcie do nas, wystarczą nawet 2-3 zdania, jak i ślijcie nam zdjęcia samych piersi: najlepiej nagich, ewentualnie w staniku. Wasze historie będziemy podpisywać tylko imieniem, a ze zdjęć stworzymy jedną wspólną rozkładówkę. 

Na wasze wiadomości czekamy do 6 sierpnia do końca dnia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poprosimy o zatytułowanie wiadomości: AKCJA CYCKI

A tu przykładowe kadry: 

1 akcja cycki

Kadr z filmu „Żegnaj, królowo” 

 

🍧

Post udostępniony przez Katie Merchant (@thankyou_ok)