Wyczekany, wydany WSPÓLNIE z Wami, dzięki zbiórce na Polakpotrafi.pl, cycuszkowy, jesienny numer feministyczno-erotycznego magazynu „G’rls ROOM”.

V numer naszego kwartalnika, który dziś ma swoją premierę, jest bez wątpienia wyjątkowy. Po pierwsze wydajemy go RAZEM z Wami, naszymi Czytelniczkami i Czytelnikami. To dzięki waszemu wsparciu finansowemu, ale nie tylko, „G’rls ROOM” ukazuje się na papierze. Po drugie to numer, który współtworzyły nasze Czytelniczki, przysyłając zdjęcia i historie do ogłoszonej przez nas w lipcu AKCJI CYCKI. To jeden z najważniejszych materiałów w tym wydaniu, który pokazuje naszą cielesną różnorodność, oswaja z nią, zachęca do nawiązywania kontaktu z własnym ciałem. Od razu zapowiadamy: wkrótce kolejna akcja, ponieważ chcemy, abyście współtworzyły z nami także V numer, który będzie skoncentrowany wokół tematu MENSTRUACJI. 

Co jeszcze? Jak zwykle różowe strony (tym razem wywiad z doktor Katarzyną Skórzewską, specjalizującą się w ginekologii, położnictwie i endokrynologii). Reportaż o wspaniałych Amazonkach, które dzielnie opowiadają o swoim życiu z chorobą nowotworową. Dziewczyny, które kochają motocykle. Wywiad z Joanną Kos-Krauze. Rozmowa z polityczkami: Barbarą Nowacką i Agnieszką Dziemianowicz-Bąk. Tekst o piersiach w perspektywie socjologicznej. Opowiadanie (tym razem Aleksandra Zielińska) i cztery felietony. Super ilustracje, kolaże i zdjęcia. I uwaga: mamy teraz 80 stron!

Na koniec oficjalnie ogłaszamy: w październiku spodziewajcie się elektronicznych wersji I, II i III numeru „G’rls ROOM”, których wersje papierowe zostały wyprzedane.

1 girls room 4 numer polak potrafi 

Tutaj znajdziecie listę miejsc, gdzie poza naszym sklepem online, dostaniecie już wkrótce magazyn. Będziemy też w najbliższy weekend na targach Niech Żyje Papier! 4!