Dobrze wiemy, że po wakacyjnych kąpielach słonecznych i letnich nieprzespanych nocach nasza skóra potrzebuje więcej miłości, dlatego zapraszamy was na Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych! Już po raz trzeci w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich spotkacie waszych ulubionych producentów organicznych i wegańskich produktów do ciała.

Czego można spodziewać się tym razem w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich? Będą siostry z Ministerstwa Dobrego Mydła, Marta i Bartosz z manufaktury Jan Barba, dziewczyny z Resibo oraz Ania Szczerba z Annabelle Minerals. Wachlarz możliwości poszerzy obecność ponad stu innych kultowych już polskich marek, m.in.: Mokosh, BodyBoom, Purite, Lily Lolo, Iossi, Amilie, Lush Botanicals, Naturativ czy Sylveco. 

Ekocuda to również czas spotkań i rozmów o zdrowiu, pielęgnacji, jak i makijażu. Czeka na was cykl wykładów i warsztatów – tradycyjnie z Annabelle Minerals, Lily Lolo, Naturativ, ale także z tegorocznymi debiutantami.

Wstęp, zarówno na targi, jak i warsztaty jest bezpłatny – na te drugie obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku, stronie wydarzenia oraz Instagramie.

Bądźcie koniecznie!

25-26 listopada, godz. 11-19

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25

1 eko cuda vol3

Fot. materiały prasowe