Znamy kolejne gwiazdy, które wystąpią latem na katowickim OFF Festivalu! Wśród nich między innymi charyzmatyczna i nie dająca się zaszufladkować Big Freedia. Nie możemy się doczekać.

W grudniu rozgrzała nas wiadomość, że na tegorocznym OFF-ie wystąpią chłopaki z Grizzly Bear i Clap Your Hands Say Yeah czy John Maus. To nam wystarczyło, żeby wpisać od razu do kalendarzy, że między 3 a 5 sierpnia bawimy się w Dolinie Trzech Stawów.  

Wczoraj poznaliśmy kolejnych gości festiwalu będącego inicjatywą Artura Rojka. Na OFF-ie pojawi się Turbonegro, czyli legenda norweskiego punk rocka; Egyptian Lover, który z powodzeniem łączy electro z hip-hopem oraz pochodząca z Nowej Zelandii Aldous Harding porównywana czasami do PJ Harvey i potrafiąca zahipnotyzować publiczność. 

1 off festival katowice artu rojek

Będzie można zatem i wpaść w trans, i pobujać się, wprawiając w ruch biodra, jak i ostro poszaleć. Pełna skala emocji zapewniona. Jednak nas najbardziej zelektryzowała wiadomość, że na festiwal została zaproszona Big Freedia. Ta drag queen i raperka z Nowego Orleanu, bohaterka serialu na Netflixie, samplowana przez Beyonce.

Fot. materiały prasowe