Porcja rockandrollowego buntu, spora szczypta dziewczyńskiej zadziorności, zapach wolności i duża dawka poczucia humoru – to składniki, które najlepiej definiują charakter debiutującej właśnie na polskim rynku marki bielizny Honey Hi. Założycielkami są dwie przyjaciółki z Warszawy – Olga Janicka i Emilia Kot. Zdjęcia pierwszej kolekcji wykonała Zuza Krajewska, w roli modelki wystąpiła młoda artystka Zosia Korosadowicz.

Lubimy fajne inicjatywy tworzone przez dziewczyny. A projekty, które zachęcają do afirmacji cielesności, lubimy szczególnie. Dlatego nie mogłyśmy nie zwrócić uwagi na debiut marki Honey Hi. Co ją wyróżnia? „W Honey Hi wierzymy, że zmysłowość płynie z naturalności, zdrowego dystansu do siebie, świadomego podążania za marzeniami i realizowania pasji oraz radości z celebrowania seksualności” – piszą założycielki. Uważają też, że zmysłowość i wygoda nie tylko się nie wykluczają, ale idą w parze. Dlatego w ich ofercie nie znajdziemy choćby usztywnianych fiszbinami staników – każdy detal został przemyślany tak, by gwarantować komfort użytkowania. Bo trudno cieszyć się własnym ciałem w bieliźnie, która nas krępuje.

4 honeyhi zuza krajewska

Wykonana przez Zuzę Krajewską seria zdjęć prezentujących pierwszą kolekcję z Zosią Korosadowicz w roli głównej to przede wszystkim opowieść o dziewczynie. Kreatywnej, spontanicznej, buzującej energią. Takiej, która potrafi dobrze się bawić w swoim własnym towarzystwie. Dziewczynie, która robi dokładnie to, na co ma ochotę i kiedy ma ochotę, nie zważając na potencjalne reakcje otoczenia. Z tych zdjęć emanuje czysta, nieposkromiona dziewczęca energia, chęć doświadczania wszystkiego jak najintensywniej, chadzania tylko wyznaczonymi przez siebie ścieżkami. 

Pora powiedzieć coś więcej o samej bieliźnie. W ramach pierwszej kolekcji dziewczyny prezentują kilka modeli staników i majtek o zdecydowanie zapadających w pamięć nazwach – Paint It Black, Bitter Sweet, Absolute Begginers, Kissability, Lotta Love, Bad Habits i Stranger Kiss. Fasony dość proste, wygodne, a jednak urozmaicone licznymi detalami dodającymi bieliźnie rockowego charakteru. Pojawiają się więc prowokacyjne, zwierzęce wzory, zmysłowe transparentności, kontrastowe kolorystycznie obszycia, kuszące koronki. Dominuje klasyczna czerń, czerwień i beż.

1 honeyhi zuza krajewska

5 honeyhi zuza krajewska

9 honeyhi zuza krajewska

6 honeyhi zuza krajewska

8 honeyhi zuza krajewska

3 honeyhi zuza krajewska

7 honeyhi zuza krajewska

Początek zdecydowanie obiecujący, będziemy więc z przyjemnością śledzić dalszy rozwój Honey Hi. Jeśli wy również macie ochotę przyjrzeć się bliżej marce, zapraszamy na stronę, Instagram i Facebooka Honey Hi.

Fot. materiały prasowe