Lily-Rose Depp na huśtawce to nawiązanie do kampanii zapachu Coco z roku 1992. Wibrujące kolory pomadek do ust, których można użyć również do podkreślenia policzków, połyskujące, nasycone lakiery do paznokci. Powiew świeżości, ciepłych dni i beztroski. W takim klimacie utrzymana jest nowa kolekcja makijażu Rouge Coco. 

WOLNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, OSOBOWOŚĆ. To słowa-klucze linii ROUGE COCO, w której znalazło się 18 odcieni zaprojektowanych przez Lucię Picę. ROUGE COCO LIP BLUSH to produkt wielozadaniowy, stworzony zarówno z myślą o ustach, jak i policzkach, ale według nas można go wypróbować także na powiece. Tego typu kosmetyki lubimy, bo są idealne w podróży czy po prostu ergonomiczne. Jednak nie mniej ważna jest formuła. W tym przypadku jest ona bardzo delikatna, żelowa, w dotyku jedwabista, dzięki czemu łatwo się ją aplikuje, aby już po kilku chwilach kolor stopił się z naszą skórą, dając naturalny efekt. Warto dodać, że ROUGE COCO LIP BLUSH świetnie nawilża i odżywia (kosmetyk powstał na bazie olejków, m.in. kokosowego, słonecznikowego, jojoba)

2 CHANEL ROUGE COCO LIP BLUSH

 

Przy okazji Lucia Pica stworzyła między innymi trzy nowe kolory pomadki Rouge Coco, a nasze serca podbiła ta w bardzo vintage odcieniu 484 Rouge Intimiste, czyli czerwień z malinowymi nutami. Uzupełnienie linii makijażu stanowią lśniące lakiery do paznokci w sześciu nowych odcieniach.  

1 CHANEL ROUGE COCO LIP BLUSH

Fot. materiały prasowe