Kosmetyki i gadżety do pielęgnacji skóry są coraz bardziej inteligentne i dzięki temu lepiej dopasowane do naszych potrzeb. Marka FOREO wprowadza właśnie na rynek kolejne smart urządzenie. LUNA fofo po zbadaniu skóry za pomocą sensorów wykonanych z 24-karatowego złota określi jej wiek, poziom nawilżenia czy zanieczyszczenia i dostosuje do nich swoje działanie!

Kolejna szczoteczka do twarzy od szwedzkiej marki znowu zaskakuje. Urocza LUNA od FOREO to realizacja pomysłu, który wydaje się być z księżyca. Szczoteczka (wykonana z medycznego antybakteryjnego silikonu i 24-karatowego złota) analizuje kondycję naszej skóry (zaleca się przeprowadzanie takiej analizy co około dwa tygodnie), a następnie na tej bazie programuje sposób pielęgnacji. 

Choć produkt należy zdecydowanie do tych mocno zaawansowanych technologicznie, to w użytkowaniu wydaje się być jak najbardziej przyjazny. Po pierwsze ściągamy na naszego smartfona darmową aplikację FOREO For You i synchronizujemy go ze szczoteczką. Kolejny krok to już przykładanie czułych sensorów Luny do naszej skóry, aby mogły się lepiej poznać i zaczęły współpracować. Oczyszczanie cery według spersonalizowanego programu oparte jest na sonicznych pulsacjach T-Sonic.

Nas ujmuje również niezwykle minimalistyczny i zarazem sympatyczny design Luny. 

 1 foreo

2 foreo

3 foreo

Fot. materiały prasowe FOREO