Chanel to marka, która ma na swoim koncie wiele modowych i urodowych rewolucji, które nie skończyły się wraz ze śmiercią Coco. Nowa mascara 3D ma wszelkie zadatki na rewolucjonistkę.

LE VOLUME RÉVOLUTION DE CHANEL wyróżnia opatentowana szczoteczka wydrukowana w technologii 3D na masową skalę we współpracy z francuską marką ERPRO 3D FACTORY. Szczoteczka jest precyzyjna, pojedyncze zanurzenie jej w tuszu pozwala na pomalowanie rzęs jednego i drugiego oka, dając naturalny efekt, bez grudek czy osypywania się. Rzęsy są dobrze rozdzielone i pogrubione. Aplikacja kolejnych warstw kosmetyku pozwala na wykreowanie bardziej spektakularnego makijażu oka

Oczywiście oprócz technologii ważna jest również formuła nowej mascary oparta na wosku ryżowym i pszczelim z prowitaminą o działaniu wzmacniającym rzęsy. Wszystko to sprawia, że kosmetyk dobrze się rozprowadza i trzyma przez cały dzień/noc.

3 chanel createyourself eye collection 2018

Tusz LE VOLUME RÉVOLUTION DE CHANEL to gwiazda najnowszej Chanel EYES COLLECTION 2018, w której znajdziemy oprócz niego miękkie i grube kredki STYLO OMBRE ET COUNTOUR (do kresek i nie tylko) czy cienie OMBRE PREMIÈRE, nakładanie których opuszkami palców to czysta przyjemność, a one dzięki temu stapiają się ze skórą.

1 chanel createyourself eye collection 2018 

Fot. materiały prasowe