Samomiłość też może mieć formę rytuału – starają się przekonać twórczynie powstałej w Barcelonie erotycznej marki Bijoux Indiscrets. Stworzonej przez kobiety dla kobiet. Aby rozbudzić seksualną energię, dobrze zadbać o siebie holistycznie – zaopiekować się ciałem i umysłem, rozpieścić zmysły. A w tym ma pomóc nam… szczypta magii. I nowy zestaw przyjemności – Horoscope.

Zestaw przyjemności. Brzmi to enigmatycznie, ale i całkiem kusząco. W Horoscope nowoczesne wzornictwo i technologia idą w parze z astrologią, litoterapią (leczenie kamieniami) oraz aromaterapią. Nazwa Horoscope bynajmniej nie jest przypadkowa. Marka serwuje nam 12 zestawów odpowiadających znakom zodiaku. A w każdym z nich znajdziemy naszyjnik z naturalnym kamieniem o symbolicznym, dopasowanym do nas astrologicznie przesłaniu, rozgrzewający, maksymalizujący doznania balsam do łechtaczki oraz masażer do tej części ciała. A wszystko w pięknej oprawie.

Idea jest taka: na co dzień wiele czynników zaburza naszą wewnętrzną harmonię, a co za tym idzie, blokuje emocjonalny, fizyczny i seksualny potencjał. Stres, pośpiech, presja otoczenia i natłok obowiązków to główni winowajcy. Horoscope ma pomóc nam się wyciszyć, zregenerować i wyzwolić drzemiącą w ciele energię. Jak korzystać z zestawu? Najpierw zakładamy naszyjnik z kamieniem, który zresztą możemy nosić na co dzień. Do każdego znaku zodiaku przypisany jest kamień o działaniu dopasowanym do jego potrzeb. Dla Barana jest czerwony jaspis, Lwa – krwawnik, Strzelca – lapis lazuli, Bliźniąt – tygrysie oko, Wagi – rodochrozyt, Wodnika – turkus, Byka – różowy kwarc, Panny – cytryn, Koziorożca – obsydian, Raka – zielony awenturyn, Skorpiona – opal, a dla Ryb – ametyst. Kamienie mają pomóc pozbyć się natłoku myśli, odgonić złą energię, skupić się na pragnieniach i doznaniach cielesnych.

Krok drugi to użycie balsamu, który przyśpiesza krążenie, zwiększa doznania, a przy tym działa na nas za pośrednictwem zapachu. I tu znów znajdziemy różne rodzaje balsamu, w zależności od żywiołu, do którego należy nasz znak zodiaku. Dla Barana, Lwa i Strzelca (żywioł Ognia) jest pikantny imbir, dla Bliźniąt, Wagi i Wodnika (żywioł Powietrza) – anyż, dla Byka, Panny i Koziorożca (żywioł Ziemi) – wetiweria, a dla Raka, Skorpiona i Ryb (żywioł Wody) – drzewo sandałowe. I wreszcie to, na co czekamy najbardziej – masażer łechtaczki, który ma aż 10 trybów wibracji do wyboru, jest poręczny i minimalistyczny w kształcie.

Czy w odzyskaniu równowagi i seksualnym przebudzeniu rzeczywiście pomoże magiczny kamień lub zapach dopasowany do znaku zodiaku? Można w to wierzyć lub nie, ale uważamy, że odrobina magii na pewno nie zaszkodzi. A przede wszystkim przyjemnie będzie zagospodarować chwilę dla siebie i oddać się miłości solo z uwagą i czułością. Tak piękny zestaw, składający się ze starannie wyselekcjonowanych przedmiotów, którym towarzyszy przemyślana opowieść i identyfikacja wizualna, okaże się w tym dobrym kompanem.

1 HOROSCOPE BYBIJOUX INDISCRETS secret place girls room

2 HOROSCOPE BYBIJOUX INDISCRETS secret place girls room

3 HOROSCOPE BYBIJOUX INDISCRETS secret place girls room

Zestawy dostępne w Secret Place:
Warszawa, ul. Prosta 2/14;
Poznań, ul. Szkolna 17.

secretplace.pl

Fot. materiały prasowe