Święta to taki moment, kiedy chcemy sprawić radość najbliższym, pokazać im, że ich kochamy, dbamy o nich i że ich znamy niemal na wylot. Według nas udane podarunki, to te od serca, a nie te szczególnie drogie czy widowiskowe. Ponieważ całym sercem jesteśmy za ideą, aby kupować mało, użytecznie i lokalnie, to polecamy Wam nasze ukochane Bakalie, za którymi stoi Marianna Grzywaczewska, super dziewczyna, założycielka multibrandowego butiku Cloudmine z polską modą i polskim designem. Świąteczne Bakalie we Wrocławiu już 2 grudnia!

Bakalie już po raz czwarty odbędą się we wrocławskim budynku NOT. Świąteczna edycja to kilkudziesięciu wystawców i wystawczyń, jak i warsztaty oraz strefa z pysznym jedzeniem i relaksującą muzyką. 

 

WYSTAWCY:

Elementy SOTEPunFormalistkaRilkeMiód CzesławaPULPA marta maruszczykMETR64Bydgoska Wytwórnia MydłaPod kloszemfor.restHUGBAGMAZZAL, BijouxKK , Stolarnia KartekRóbmy ToKocharz.plEssencesLutumursiMedical by GrasLokalnystudio m.Zielona WronaAnacomito?, PAPIEROOWKA, gegoOTO jewelryOPRAWIAMY W RAMYShore, OCANERA , Ja Cię Broszę, MOKA , Giraffe Clothing Co.Dominika ĆwiertniaNatulaDomowa StolarniaKUKSA Ceramicsszary melanżMad_corbeauNatura Rzeczy 

 1 bakalie wrocaw

2 bakalie wrocaw

3 bakalie wrocaw

STREFA GASTRO:

Food Think Tank płynący ramen, Ekspresso, Czeko czekolada, PieRogi Vegan

 

WARSZTATY:

12.00-15.00 Wianki świąteczne z Folkisz - Warsztaty na Bakaliach

W ramach warsztatu każdy uczestnik stworzy swój unikatowy wianek świąteczny wykonany z najwyższej jakości włoskiej krepiny. Motyw kwiatów i mirtu, które od wieków symbolizują miłość, wierność i piękno, jest akcentem oddającym przesłanie tego wyjątkowego czasu w roku jakim są Święta. Minimalistyczny wianek zachowany w duchu less waste oprócz swojej symboliki, może stać się doskonałą ozdobą Twojego wnętrza lub pięknym, własnoręcznie wykonanym prezentem.

15.00-19.00 Czułe Tkanki na Bakaliach we Wrocławiu
Warsztaty z tkania własnych makatek 

4 bakalie wrocaw

5 bakalie wrocaw 

 

BAKALIE WROCŁAW - EDYCJA ŚWIĄTECZNA

2 GRUDNIA 2018

NOT, PIŁSUDSKIEGO 74

BAKALIE WROCŁAW: wydarzenie na Facebooku 

 6 bakalie wrocaw

Fot. materiały prasowe